Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane

Bramy KRISPOL to funkcjonalne, solidne, bezpieczne
i dopasowane wyglądem do elewacji rozwiązania.

VENTE RGZ

Pobierz katalog

5

lat gwarancji

VENTE RGW

Produkt na wymiar

Rolowane bramy garażowe

Oferowane bramy rolowane to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości. Rolowane bramy garażowe zyskały zaufanie klientów ze względu na swoją funkcjonalność. Znalazły zastosowanie nie tylko jako wykończenie budynku mieszkalnego, ale również w budynkach przemysłowych.
  
Uniwersalność oraz komfort użytkowania to kryteria, które stanowią podstawę wyboru danego produktu. Dodając do tego atrakcyjne ceny, bramy garażowe rolowane są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań dostępnych na rynku.

Uniwersalność oraz komfort użytkowania

Gwarancja niezawodności i najwyższej jakości

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
  
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Bramy garażowe
rolowane
– charakterystyka

W ofercie znajdują się bramy wykonane z aluminium. Profile bramy rolowanej wypełniane są pianką poliuretanową oraz uszczelniane. Nad otworem montowany jest wał, na który zwijane są profile.

Sercem tego systemu jest napęd. Jest on dobierany do gabarytów oraz wagi bramy. Mechanizmy te gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo podczas eksploatacji bramy rolowanej.

Ważnym elementem bram garażowych rolowanych są mechanizmy bezpieczeństwa. Głównym komponentem zabezpieczającym jest hamulec wbudowany w napęd. Chroni on przed niekontrolowanym opadnięciem bramy.

Dodatkowymi zabezpieczeniami są lampy sygnalizacyjne, świetnie sprawdzające się w halach produkcyjnych oraz fotokomórki wykorzystujące inteligentne sterowanie. Co więcej, brama może być wyposażona w antywłamaniowy zamek ryglujący.


Brama rolowana – zalety

Wszystkie zalety bram rolowanych wynikają bezpośrednio z ich technologii wykonania.

Są to przede wszystkim: łatwość obsługi, komfort, funkcjonalność, spójność kolorystyczna z pozostałymi elementami stolarki, czy 5 lat gwarancji na produkt.

Bardzo dużą zaletą jest również wysoki stopień energooszczędności. Dla budynków, które nie mają wymogów dot. energooszczędności, można zamówić bramy nieocieplane.

Ostatnim walorem bram rolowanych jest kolorystyka. Mogą być wykonane w jednym z ponad 200 kolorów z palety RAL. Taki wachlarz możliwości pozwala na zachowanie estetyki wykończenia domu.

Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje

Bramy garażowe rolowane zewnętrzne

Wszędzie tam, gdzie inwestorowi zależy na uzyskaniu maksymalnej przestrzeni pod sufitem, sprawdzą się bramy garażowe rolowane. Często są stosowane w przypadku nietypowych garaży, a także pomieszczeń gospodarczych.

Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz (Brama RGZ) lub wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym (Brama RGW) w zależności od warunków zabudowy.

Wymiary rolet garażowych zewnętrznych

Roleta bramy garażowej czy po prostu roleta garażowa to potoczne określenia bram rolowanych stosowanych w budynkach mieszkalnych. Tego typu automatyczne bramy są już od lat wykorzystywane w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Szereg zalet sprawił jednak, że roleta zewnętrzna garażowa coraz częściej znajduje zastosowanie również w budownictwie mieszkalnym.

Roleta garażowa z naszej oferty może być bez problemu dopasowana na wymiar. Nie ma więc większego znaczenia czy będzie to roleta garażowa 3 m, roleta garażowa 4 m czy model o jeszcze większych wymiarach. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów rolety garażowe to produkt wybierany często w przypadku niestandardowych otworów wjazdowych czy różnego rodzaju pomieszczeń gospodarczych.

Praktycznie od początku naszej działalności stawiamy na jak największą elastyczność naszych produktów. Nasze bramy garażowe, w tym także tak zwane rolety garażowe, dostępne są w ponad 200 różnych kolorach z palety RAL. Różnorodność naszych produktów dotyczy jednak nie tylko kolorów czy designu paneli, ale także takiego aspektu jak wymiar rolet zewnętrznych.

Poznaj bramy rolowane KRISPOL

Wypełnienie skrzydeł to ocieplone segmenty bramowe o grubości 40 mm. Drzwi dostępne są w różnych wariantach przetłoczeń od strony zewnętrznej. Ościeżnica malowana lub okleinowana jest na kolor identyczny lub maksymalnie zbliżony do skrzydła.

  • SOLIDNE: Wykonane z aluminium;

  • CIEPŁE: Profile wypełnione pianką poliuretanową, wyposażone w uszczelkę dolną, a także ślizgi i uszczelki szczotkowe w prowadnicach;

  • BEZPIECZNE: Napędy dostosowane do gabarytów i wagi bram (w przypadku obiektów mieszkalnych – zazwyczaj centralny, jednofazowy). Wyposażone w hamulec inercyjny zapobiegający awaryjnemu opadnięciu płaszcza bramy;

  • KOMFORTOWE: Bramy są w pełni zautomatyzowane.

Pobierz

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Chcę się skontaktować
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.