Rolety zewnętrzne naokienne

Zapewnij sobie wygodę i bezpieczeństwo z roletami KRISPOL.

Kalima RN / RT

naokienne

5

lat gwarancji

Pobierz katalog

Produkt na wymiar

Steruj roletą z Aplikacji myKRISPOL

Tym produktem możesz sterować z Aplikacji myKRISPOL. O szczegóły zapytaj Doradcę Handlowego w salonie KRISHOME w Twojej okolicy!

  • Chcesz skonfigurować aplikację ze swoim asystentem głosowym?
  • Imitować obecność w domu podczas urlopu?
  • Zdalnie otwierać bramę garażową kurierowi?
  • A może marzysz o codziennej wygodzie i ułatwieniach?

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety zewnętrzne naokienne zdobywają zaufanie inwestorów i coraz mocniej zaznaczają swoją obecność na rynku. Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie wygodę. Ponadto, są świetnym elementem wykończeniowym, który nadaje budynkowi modernistycznego charakteru.
 
Wyróżnia się rolety okienne zewnętrzne podtynkowe oraz natynkowe. Podtynkowe muszą być uwzględnione w projekcie nowego budynku, natomiast natynkowe doskonale sprawdzają się podczas modernizacji starszych budynków.

Zmniejszona utrata ciepła poprzez mostki termiczne

Bardzo dobra izolacja cieplna i akustyczna

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
  
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Rolety zewnętrzne
naokienne
– charakterystyka

Budowa rolety jest dosyć prosta i bazuje przede wszystkim na skrzynce, w której umieszczone są mechanizmy oraz wał roboczy. Elementy widoczne to pancerz oraz prowadnice. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Izolację zapewnia pianka poliuretanowa oraz liczne uszczelki.

Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym rolety poprawiają współczynnik przenikania ciepła domu. Dlatego też są często stosowane w domach pasywnych i energooszczędnych.

Rolety naokienne mają wiele zalet. Największą z nich jest wspomniana wcześniej energooszczędność. Poza tym sprawiają, że nawet upalne i bardzo słoneczne dni nie są uciążliwe, ponieważ doskonale chronią wnętrze domu przed promieniami słonecznymi. Analogicznie sytuacja wygląda w zimie, kiedy to rolety ograniczają straty ciepła. Co więcej, w budynkach wyposażonych w duże przeszklenia, rolety pomagają w zachowaniu odpowiedniej prywatności.

Rolety naokienne swoją estetyką znakomicie wpasowują się do każdego rodzaju budownictwa. Szeroka gama kolorów urozmaici każdą elewację oraz pozwoli na dostosowanie do niej barwy rolet. Dzięki roletom okiennym zewnętrznym można niewielkim kosztem unowocześnić każdy budynek.

Nowoczesne rozwiązanie dotyczą przede wszystkim automatyzacji rolet. Inteligentne sterowanie takimi systemami znacząco zwiększa komfort eksploatacji. Ponadto rolety zewnętrzne naokienne można wyposażyć w systemy antywłamaniowe, kompatybilne z alarmem. Najnowocześniejsze warianty rolet są zdolne do imitacji obecności domowników podczas dłuższego wyjazdu.

Cena rolet okiennych zewnętrznych zależy przede wszystkim od stopnia zaawansowania automatyzacji danego systemu. Ważne są również wymiary okien, które mają być wyposażone w rolety. Oferowane produkty są dostosowane do potrzeb klientów. W ofercie KRISPOL każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od potrzeb czy zasobności portfela.

Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje
Ekspert radzi

Dowiedz się od naszego Eksperta, jak właściwie dobrać stolarkę do swojej inwestycji oraz jak później o nią dbać, aby prawidłowo działała przez długie lata.

Zobacz więcej

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.