Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe KRISPOL to solidna inwestycja w przyszłość domu
i gwarancja jego niskich kosztów utrzymana na długie lata.

Drzwi tarasowe w systemach HST, SLIDE i PSK

Aktualne trendy w architekturze to zwrot w kierunku dużych przeszkleń, które otwierają dom na naturę i doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Duże tafle szkła umieszcza się przede wszystkim w salonach z widokiem na ogród. Przeszklenia pozwalają napełnić przestrzeń domu naturalnym światłem i jednocześnie integrują wnętrze budynku z jego otoczeniem.
 
Maksymalne wymiary okien tarasowych wynikają między innymi z zastosowanej techniki otwierania skrzydeł. W naszej ofercie dostępne są systemy okienne:
 

  • unoszono-przesuwne HST
  • uchylno-przesuwne PSK
  • przesuwne SLIDE design

Bardzo dobre doświetlenie pomieszczenia

Niski współczynnik przenikania ciepła

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
 
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

safeHOME
– dyskretna i nowoczesna
ochrona

safeHOME to certyfikowane czujniki otwarcia okna, które można podpiąć pod dowolną centralę alarmową. Stanowią nowoczesne, skuteczne i dyskretne zabezpieczenie przed włamaniem.
 
Czujniki instalowane są na życzenie klienta już na etapie produkcji. Dzięki temu są całkowicie niewidoczne. Brak ingerencji w gotowy produkt, zapobiega utracie gwarancji.

Czujniki uruchamiają alarm natychmiast przy próbie otwarcia okna, co stanowi dużą przewagę w odniesieniu do czujników ruchu, które alarmują dopiero po wtargnięciu intruza do domu. safeHOME działa zanim ktokolwiek się do niego dostanie.

Czujniki można zainstalować także na pozostałych produktach KRISPOL – w oknach, roletach i na bramie garażowej.


Zobacz film, w którym wyjaśniamy jak obsługuje się okna w systemie uchylno-przesuwnym i podnoszono-przesuwnym

Ekspert radzi

Dowiedz się od naszego Eksperta, jak właściwie dobrać stolarkę do swojej inwestycji oraz jak później o nią dbać, aby prawidłowo działała przez długie lata.

Zobacz więcej
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje
Akcesoria do drzwi tarasowych – klamki
HST GU Dirigent HST

HST GU Dirigent
[HST]

KS 502 PSK

KS 502
[PSK]

Si Line ES FEN SLIDE DESIGN 1

Si-Line ES
[FEN SLIDE DESIGN]

Drzwi przesuwne na taras

Moda na duże przeszklenia zdecydowanie wpływa na dobór drzwi tarasowych. Wielu klientów chce maksymalnie wykorzystać przestrzeń, co skutkuje tym, że drzwi tarasowe często stanowią większą część ściany. Przejście na taras jest newralgicznym miejscem, które powinno być ergonomiczne.

Nietypowe wymiary drzwi tarasowych oraz wysokie wymagania dotyczące funkcjonalności sprawiają, że ciężko dobrać odpowiedni produkt. KRISPOL w swojej ofercie posiada wiele rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Cena drzwi tarasowych jest zróżnicowana, zależna od takich czynników jak rodzaj drzwi, ich gabaryt oraz osprzęt dodatkowy.

Pobierz

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Chcę się skontaktować
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.