Bramy przemysłowe

Najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach.

2 lata gwarancji

Produkt na wymiar

Solidna konstrukcja

Bezpieczeństwo

Bramy przemysłowe

Niezwykle istotny elementem konstrukcji zarówno niewielkiego warsztatu, jak i dużych obiektów magazynowych czy produkcyjnych. Bramy przemysłowe KRISPOL to szereg standardowych i indywidualnych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w małych i bardzo dużych obiektach.

Jako wiodący na polskim rynku producent bram garażowych i przemysłowych oferujemy kompleksową ofertą produktów. W sprzedaży posiadamy między innymi bramy przemysłowe KRISPOL segmentowe i rolowane. Ponadto możemy Tobie zaoferować napęd do bramy przemysłowej segmentowej.

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe to uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do różnego rodzaju obiektów przemysłowych i komercyjnych. Oferujemy obszerny katalog produktów obejmujący między innymi bramy przemysłowe segmentowe stalowe i aluminiowe. W zależności od potrzeb w naszej ofercie znajdziecie bramy ocieplane i modele wyposażone w szereg, dodatkowych, opcjonalnych rozwiązań.

Bramy przemysłowe rolowane

Bramy przemysłowe rolowane to idealne rozwiązanie dla obiektów, w których liczy się wysokość pomieszczenia. Pancerz bramy rolowanej nawijany jest na specjalny wał umieszczony nad światłem bramy. Dzięki temu przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna.


Bardzo istotnym elementem naszych produktów jest wysokiej klasy napęd do bramy przemysłowej. Jego typ i rodzaj powinien być odpowiednio dopasowany między innymi do powierzchni bramy i intensywności eksploatacji tego elementu. Napęd do bramy przemysłowej Krispol to między innymi:

Bramy przemysłowe
– napęd

Bramy przemysłowe bezpieczne i niezawodne

Konstrukcja bramy przemysłowej Krispol zapewnia jej bezproblemowe, niezawodne i ciche działanie. Budowa bramy przemysłowej KRISPOL opiera się na rozwiązaniach renomowanych producentów i najlepszej dostępnej aktualnie na rynku automatyce. Sama zasada działania bramy segmentowej jest bardzo zbliżona do rozwiązań stosowanych w budynkach mieszkalnych.
 
Bramy przemysłowe są jednak odpowiednio przystosowane do większych obciążeń i częstszego użytkowania. Również montaż bramy przemysłowej przeprowadzany jest w taki sposób, aby sprostała ona stawianym jej na co dzień wyzwaniom.

Podobnie jak w przypadku naszych bram garażowych, również bramy przemysłowe można bez problemu podłączyć do różnego rodzaju systemów “domu inteligentnego” czy też systemów zarządzania obiektami przemysłowymi.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla przedsiębiorców bezpieczeństwo w miejscu pracy. Nasze bramy przemysłowe, zarówno segmentowe, jak i rolowane wyposażone są w szereg zabezpieczeń, których celem jest zapewnienie nie tylko komfortowego, ale również bezpiecznego użytkowania na co dzień. Część z tych rozwiązań dostępnych jest w standardzie, natomiast inne stanowią dodatkową opcję, którą należy uwzględnić przy zamówieniu konkretnego modelu bramy przemysłowej.

Systemy związane z bezpiecznym użytkowaniem naszych bram to między innymi:
– Zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w razie zerwania sprężyn.
– Zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa.
– Lampy sygnalizacyjne niezwykle przydatne w dużych obiektach przemysłowych.
– Fotokomórki zapobiegające zamknięciu, gdy w świetle bramy znajduje się przeszkoda.
– Zabezpieczenia krawędziowe, które unoszą bramę po natrafieniu na przeszkodę.

Nasze bramy przemysłowe dostępne są również w wersji wyposażonej w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe RC. Zabezpieczenia te spełniają wymogi normy EN 1627:2011. Jest to zamek ryglujący montowany w dolnej listwie pancerza bramy przemysłowej rolowanej. Uniemożliwia on otwarcie bramy od zewnątrz.

Jeśli poszukujecie bramy przemysłowej przeznaczonej do obiektów wymagających specjalnej ochrony, to oferujemy również montaż opcjonalnej klawiatury kodowej (chronionej nawet 9-cyfrowym kluczem szyfrującym) lub zabezpieczenie za pomocą kart dostępowych.

Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje

Bramy przemysłowe ze stali lub aluminium

W naszej ofercie znajdziecie zarówno bramy stalowe przemysłowe, jak i lekkie bramy z aluminium. Oba te rozwiązania mają swoje zalety i sprawdzą się nie tylko w obiektach typowo przemysłowych. Brama z blachy stalowej to przede wszystkim trwałość i bezpieczeństwo. Z kolei brama przemysłowa z aluminium cechuje się niewielkim ciężarem i jeszcze większą niż w przypadku bram stalowych przemysłowych odpornością na korozję.
 
W zależności od przeznaczenia obiektu oferujemy bramy przemysłowe ocieplane. Rolę izolatora pełni w nich pianka poliuretanowa umieszczona pomiędzy stalowymi lub aluminiowymi profilami. Za dodatkową termoizolację służy również uszczelnienie obwodowe.

Bramy przemysłowe na wymiar

Wymiary bram przemysłowych Krispol zależą wyłącznie od Waszych potrzeb i konstrukcji danego obiektu. Na miejscu w naszych fabrykach tworzymy nie tylko standardowe modele jak brama przemysłowa 5×4, brama przemysłowa 5×5, czy brama przemysłowa 4×3, ale także wiele indywidualnych rozwiązań. Co wyróżnia nasze bramy przemysłowe?
 
Cena, jakość i trwałość to najważniejsze elementy, do których przywiązujemy największą wagę.

Szerokie zastosowanie bram przemysłowych

Nasza oferta bram przemysłowych cechuje się bardzo dużą elastycznością. Oferujemy wiele indywidualnych rozwiązań przeznaczonych do różnego rodzaju obiektów. Jest to na przykład brama przemysłowa z drzwiami czy brama przemysłowa niskie nadproże.
 
W zależności od konstrukcji obiektu bramę możemy poprowadzić na aż 11 różnych sposobów. Posiadamy gotowe rozwiązania dla budynków, w których znajduje zarówno niskie, jak i za wysokie nadproże.

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Chcę się skontaktować
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.