Drzwi zewnętrzne nakładkowe

Gwarancja spokoju i doskonałego efektu wizualnego.

Drzwi nakładkowe

Drzwi nakładkowe KRISPOL cieszą się uznaniem architektów oraz naszych klientów. Wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
 
Oferujemy różnorodne modele drzwi nakładkowych, wykonanych z materiałów takich jak aluminium czy specjalnie dobrane tworzywa sztuczne.
 
Każdy model drzwi nakładkowych może być personalizowany dzięki szerokiemu wyborowi oklein i rodzajów wykończenia, a także różnorodnym dekorom w doskonałym stylu.

Solidne i stylowe wykonanie

Wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
 
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Drzwi zewnętrzne nakładkowe

Drzwi zewnętrzne nakładkowe to połączenie trwałości i bezpieczeństwa, zawdzięczanego wysokiej jakości. Spełniają wysokie wymagania techniczne dzięki wyjątkowej konstrukcji. Zbudowane z profili aluminiowych o różnej grubości drzwi nakładkowe zewnętrzne od KRISPOL wyróżniają się doskonałą szczelnością oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Dzięki temu nie tylko chronią przed włamaniami, ale i wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak skrajne temperatury. Czyni to z nich idealną opcję dla domów energooszczędnych i pasywnych, ale także dla każdego inwestora, któremu zależy na obniżeniu opłat za ogrzewanie lub klimatyzację.

Kiedy montować
drzwi wejściowe?

Nowa kolekcja
wypełnień drzwiowych
— linia CORTEN i STONE

Nowy wizerunek bestsellerowych SOLANO 90 w linii CORTEN i STONE opiera się na naturalnych materiałach. Drzwi charakteryzują się prostymi liniami, wzornictwem nawiązującym do piękna przyrody, a przede wszystkim niepowtarzalnym designem. Unikatowość, a co za tym idzie, ekskluzywność, osiągnięto poprzez zastosowanie kamienia dekoracyjnego i spieku kwarcowego.

Połączenie aluminium z kamieniem czy spiekiem kwarcowym jest wyjątkowo eleganckim i ponadczasowym rozwiązaniem. Pomimo zastosowania z pozoru ciężkiego materiału, dzięki aluminiowej konstrukcji, drzwi są lekkie i funkcjonalne w obsłudze. Każda z linii zawiera dwa unikatowe wzory różniące się odcieniem i fakturą paneli.

Nowa kolekcja wypełnień drzwiowych dedykowana jest zarówno do industrialnych, ultranowoczesnych projektów, jak i wnętrz inspirowanych kolorami natury.

Eleganckie i ponadczasowe rozwiązania

Czarne aplikacje i akcesoria
— linia BLACK DESIGN

Drzwi zewnętrzne w czarnym designie są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w innowacyjnych projektach architektonicznych. Sposobów na wykorzystanie czerni w projekcie domu jest wiele. Jednym z nich jest wprowadzenie jej w formie dodatków. W połączeniu z czarnymi aplikacjami, drzwi zewnętrzne stają się nowoczesne i ponadczasowe.

W nowej linii BLACK DESIGN zastąpiliśmy stal nierdzewną czarnymi aplikacjami i dodatkami. To propozycja dla inwestorów, którzy cenią sobie możliwość miksowania rozwiązań.


Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego a bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych kwestii branych pod uwagę podczas wyboru drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego. Oferowane produkty są wyposażone w komponenty zapewniające najwyższą klasę bezpieczeństwa (nawet w przypadku drzwi zewnętrznych przeszklonych).

Drzwi nakładkowe
zewnętrzne
– charakterystyka

krispol drzwi zewnetrzne nakladkowe 4

Konstrukcja drzwi nakładkowych oparta jest na profilach o różnej grubości. Przestrzenie między nimi są dodatkowo izolowane specjalnymi wkładami termicznymi. Dla doskonałej szczelności konstrukcja drzwi nakładkowych elewacyjnych jest dodatkowo zabezpieczona uszczelkami oraz gumą dylatacyjną.

Oferta kolorystyczna drzwi obejmuje kilka wariantów wykończenia: malowanie gładkie w wybranym spośród ponad 200 kolorów; malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL, zawierającej kilkadziesiąt dekorów, w tym ekskluzywne wzory na wyłączność.


Producent drzwi nakładkowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, w tym jako producent drzwi nakładkowych. Każdy etap powstawania naszych produktów jest ściśle kontrolowany; dzięki temu do naszych klientów trafiają wyłącznie wyroby najwyższej jakości.

Dbamy o to, by zagwarantować naszym Klientom prawidłowe działanie każdego elementu już momentu zamontowania. Dlatego współpracujemy z profesjonalistami, którzy posiadają niezbędne doświadczenie i znają nasze produkty na tyle dobrze, by zagwarantować szybki i poprawny montaż drzwi, okien oraz bram. To nie tylko pewność, że wszystko będzie działać poprawnie; dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz szukać samodzielnie ekipy o kompetencjach pozwalających na prawidłowe zamontowanie produktów KRISPOL.

Drzwi zewnętrzne nakładkowe – nowoczesne rozwiązania

Zalety drzwi nakładkowych

Główną zaletą drzwi nakładkowych jest ich wytrzymałość oraz wysoka jakość wykonania. Jednocześnie, w porównaniu do innych rozwiązań zapewniających podobny poziom komfortu i bezpieczeństwa, są one wyjątkowo łatwe w montażu. Dzięki nim wymiana drzwi jest możliwa nawet w kilka godzin, co w znacznie mniejszym stopniu narusza komfort domowników, niż modele tradycyjne. Regulowane mechanizmy ościeżnic zapewniają idealne dopasowanie, których nie można odróżnić od klasycznych metod wymiany drzwi w trakcie których usuwane są metalowe futryny.   Zastosowanie drzwi nakładkowych jest doskonałym pomysłem, gdy chce się zmienić kierunek ich otwierania. Jest to też idealny sposób na odświeżenie wyglądu wejścia do domu bez konieczności wykonywania czasochłonnego i kosztownego remontu oraz kucia ścian. Drzwi nakładkowe to doskonały efekt kosztem niewielkiego nakładu pracy.
1

Izolowane profile – przekładka bimetaliczna w profilach

2

Izolowany próg – przekładki termiczne, poliamidowe w progu

3

Dodatkowa uszczelka EPDM

4

Guma dylatacyjna o grubości 4 mm

5

Panel obustronnie nakładkowy – jednolita płaszczyzna

6

Okładzina zewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 3 mm

7

Niewidoczne odwodnienie

8

Okładzina wewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 2 mm

9

Dodatkowy wkład termiczny wewnątrz profili

10

Pianka izolacyjna PU G-60 kg/m3

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje