Drzwi zewnętrzne nakładkowe

Gwarancja spokoju i doskonałego efektu wizualnego.

Drzwi nakładkowe

Drzwi nakładkowe KRISPOL cieszą się uznaniem architektów oraz naszych klientów. Wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
 
Oferujemy różnorodne modele drzwi nakładkowych, wykonanych z materiałów takich jak aluminium czy specjalnie dobrane tworzywa sztuczne.
 
Każdy model drzwi nakładkowych może być personalizowany dzięki szerokiemu wyborowi oklein i rodzajów wykończenia, a także różnorodnym dekorom w doskonałym stylu.

Solidne i stylowe wykonanie

Wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
 
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Drzwi zewnętrzne nakładkowe

Drzwi zewnętrzne nakładkowe to połączenie trwałości i bezpieczeństwa, zawdzięczanego wysokiej jakości. Spełniają wysokie wymagania techniczne dzięki wyjątkowej konstrukcji. Zbudowane z profili aluminiowych o różnej grubości drzwi nakładkowe zewnętrzne od KRISPOL wyróżniają się doskonałą szczelnością oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Dzięki temu nie tylko chronią przed włamaniami, ale i wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak skrajne temperatury. Czyni to z nich idealną opcję dla domów energooszczędnych i pasywnych, ale także dla każdego inwestora, któremu zależy na obniżeniu opłat za ogrzewanie lub klimatyzację.

Kiedy montować
drzwi wejściowe?

Drzwi nakładkowe
zewnętrzne
– charakterystyka

krispol drzwi zewnetrzne nakladkowe 4

Konstrukcja drzwi nakładkowych oparta jest na profilach o różnej grubości. Przestrzenie między nimi są dodatkowo izolowane specjalnymi wkładami termicznymi. Dla doskonałej szczelności konstrukcja drzwi nakładkowych elewacyjnych jest dodatkowo zabezpieczona uszczelkami oraz gumą dylatacyjną.

Oferta kolorystyczna drzwi obejmuje kilka wariantów wykończenia: malowanie gładkie w wybranym spośród ponad 200 kolorów; malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL, zawierającej kilkadziesiąt dekorów, w tym ekskluzywne wzory na wyłączność.


Producent drzwi nakładkowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, w tym jako producent drzwi nakładkowych. Każdy etap powstawania naszych produktów jest ściśle kontrolowany; dzięki temu do naszych klientów trafiają wyłącznie wyroby najwyższej jakości.

Dbamy o to, by zagwarantować naszym Klientom prawidłowe działanie każdego elementu już momentu zamontowania. Dlatego współpracujemy z profesjonalistami, którzy posiadają niezbędne doświadczenie i znają nasze produkty na tyle dobrze, by zagwarantować szybki i poprawny montaż drzwi, okien oraz bram. To nie tylko pewność, że wszystko będzie działać poprawnie; dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz szukać samodzielnie ekipy o kompetencjach pozwalających na prawidłowe zamontowanie produktów KRISPOL.


Drzwi wejściowe nakładkowe do domu jednorodzinnego a bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych kwestii branych pod uwagę podczas wyboru drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego. Oferowane produkty są wyposażone w komponenty zapewniające najwyższą klasę bezpieczeństwa (nawet w przypadku drzwi zewnętrznych przeszklonych).

Ekspert radzi

Dowiedz się od naszego Eksperta, jak właściwie dobrać stolarkę do swojej inwestycji oraz jak później o nią dbać, aby prawidłowo działała przez długie lata.

Zobacz więcej

Drzwi zewnętrzne nakładkowe – nowoczesne rozwiązania

Zalety drzwi nakładkowych

Główną zaletą drzwi nakładkowych jest ich wytrzymałość oraz wysoka jakość wykonania. Jednocześnie, w porównaniu do innych rozwiązań zapewniających podobny poziom komfortu i bezpieczeństwa, są one wyjątkowo łatwe w montażu. Dzięki nim wymiana drzwi jest możliwa nawet w kilka godzin, co w znacznie mniejszym stopniu narusza komfort domowników, niż modele tradycyjne. Regulowane mechanizmy ościeżnic zapewniają idealne dopasowanie, których nie można odróżnić od klasycznych metod wymiany drzwi w trakcie których usuwane są metalowe futryny.   Zastosowanie drzwi nakładkowych jest doskonałym pomysłem, gdy chce się zmienić kierunek ich otwierania. Jest to też idealny sposób na odświeżenie wyglądu wejścia do domu bez konieczności wykonywania czasochłonnego i kosztownego remontu oraz kucia ścian. Drzwi nakładkowe to doskonały efekt kosztem niewielkiego nakładu pracy.
1

Izolowane profile – przekładka bimetaliczna w profilach

2

Izolowany próg – przekładki termiczne, poliamidowe w progu

3

Dodatkowa uszczelka EPDM

4

Guma dylatacyjna o grubości 4 mm

5

Panel obustronnie nakładkowy – jednolita płaszczyzna

6

Okładzina zewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 3 mm

7

Niewidoczne odwodnienie

8

Okładzina wewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 2 mm

9

Dodatkowy wkład termiczny wewnątrz profili

10

Pianka izolacyjna PU G-60 kg/m3

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje

Drzwi nakładkowe na wymiar

Podobnie jak inne nasze produkty, również drzwi nakładkowe tworzymy na wymiar. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i przedstaw, czego potrzebujesz. Pomożemy Ci wybrać taki produkt z naszej oferty, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Oferujemy zarówno standardowe wymiary drzwi nakładkowych, jak i bardziej nietypowe. Wejście do Twojego domu ma niestandardowe wymiary? A może chcesz zrealizować naprawdę oryginalną wizję architekta? Z KRISPOL to możliwe. Profesjonalna obsługa, wysoka jakość oraz pięcioletnia gwarancja na nasze rozwiązania to powód, dla którego zaufały nam tysiące klientów.


Drzwi nakładkowe – cena

Jako producent drzwi nakładkowych oferujemy korzystne ceny produktów kupowanych bezpośrednio u nas.
 
Należy pamiętać, że ostateczna cena drzwi nakładkowych KRISPOL zależy od parametrów zamówionego produktu, takich jak rodzaj okleiny, model, rozmiar itp. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie – zarówno pojedyncze, jak i te na całe komplety stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Drzwi nakładkowe KRISPOL

Drzwi nakładkowe KRISPOL dostępne są w szerokiej gamie kolorów z palety RAL. Oprócz tego mogą być uzupełnione zdobieniami takimi jak przeszklenia czy rozmaite dekory. Dzięki temu możemy na Twoje zamówienie wykonać drzwi dopasowane do pozostałych elementów stolarki okiennej oraz bram.