Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe

Bramy KRISPOL to funkcjonalne, solidne, bezpieczne
i dopasowane wyglądem do elewacji rozwiązania.

Steruj bramą z Aplikacji myKRISPOL

Tym produktem możesz sterować z Aplikacji myKRISPOL. O szczegóły zapytaj Doradcę Handlowego w salonie KRISHOME w Twojej okolicy!

  • Chcesz skonfigurować aplikację ze swoim asystentem głosowym?
  • Imitować obecność w domu podczas urlopu?
  • Zdalnie otwierać bramę garażową kurierowi?
  • A może marzysz o codziennej wygodzie i ułatwieniach?

Segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego. Zróżnicowane wymiary bramy garażowej segmentowej umożliwiają dobór produktu idealnie dostosowanego do potrzeb.
 
Co więcej, bramy te są dostępne w kilku wariantach (bramy garażowe segmentowe z drzwiami, bramy garażowe segmentowe z napędem oraz drzwi garażowe dwustrzydłowe).

Solidne i bezpieczne

Estetyczne i funkcjonalne

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
  
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Bramy garażowe
segmentowe
– charakterystyka

Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. Mechanizmy wzmacniające oraz zapewniające mobilność są zabezpieczone przed korozją. Oferowane bramy segmentowe są wyposażone w dodatkowe okucia i zawiasy.

Budowa bramy segmentowej w dużej mierze zależy od przeznaczenia, bramy segmentowe garażowe różnią się od segmentowych bram przemysłowych głównie wymiarami oraz estetyką. Co więcej, bramy mogą być wyposażone w dedykowany napęd do bram garażowych segmentowych, dodatkowe drzwi lub otwory okienne.

Brama segmentowa – zalety

Segmentowe bramy posiadają szereg zalet. Pierwszą z nich jest estetyka, która jest bardzo często głównym kryterium wyboru produktu. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do danego koloru elewacji. Bramy segmentowe wyróżniają się również doskonałą energooszczędnością. Współczynnik U może wynosić nawet 0,9 [W/m2K]. Oferowane bramy segmentowe mogą, zatem być montowane w domach pasywnych.

Kolejną zaletą tych produktów jest trwałość i solidność. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażenie bram w dodatkowy osprzęt, produkty działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę. Zautomatyzowane systemy działają cicho i niezawodnie, co jest niezwykle komfortowe.

Bardzo cenioną cechą takich bram jest to, że ich budowa oraz sposób montażu nie jest inwazyjny, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo przestrzeni w garażu lub hali przemysłowej.


Brama segmentowa
fasadowa

krispol brama fasadowa

Brama garażowa fasadowa pozwala na wyjątkowe zintegrowanie wyglądu wjazdu do garażu z elewacją budynku. Dzięki temu zostaje ona niejako „ukryta” w elewacji.

Tworzy to wyjątkowo designerski efekt. Tego rodzaju bramy fasadowe idealnie komponują się z minimalistycznymi budynkami zaprojektowanymi w nowoczesnym stylu.


Bramy garażowe segmentowe, bramy segmentowe fasadowe – ceny

Podobnie jak w przypadku innego typu rozwiązań, ceny bram garażowych segmentowych mogą być bardzo zróżnicowane. Ostateczny koszt zależy przede wszystkim od wymiarów bramy oraz materiałów, jakimi została wykończona.
 
Należy przy tym mieć na uwadze, że cena bramy fasadowej jest wyższa niż w przypadku klasycznych produktów. Wiąże się to przede wszystkim z ich specjalną konstrukcją, a często także wykończeniem z wykorzystaniem niestandardowych materiałów. Wybierając taką opcję można mieć jednak pewność, że ostateczny efekt będzie całkowicie wart swojej ceny. Bramy tego typu nadają bowiem całemu budynkowi elegancki, nowoczesny wygląd.
 
Osoby zainteresowane bramami segmentowymi garażowymi i cennikiem KRISPOL zapraszamy do kontaktu; wspólnie dobierzemy rozwiązanie najlepsze dla danej inwestycji, dopasowane do budynku, wizji Klienta oraz planowanego budżetu.

Bramy segmentowe KRISPOL – brama segmentowa fasadowa

Bramy segmentowe KRISPOL wykonujemy z różnych materiałów, w tym drewna, metalu, ceramiki i innych. Dzięki temu mogą być idealnie dopasowane do elewacji i architektury budynku. To prawdziwie ekskluzywna opcja wśród różnego typu bram garażowych.
 
Choć ich prawidłowe osadzenie w otworze drzwiowym wymaga dokładnych pomiarów oraz ścisłej współpracy począwszy od etapu projektowania garażu, ostateczny efekt osiągnięty z KRISPOL prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje

Bramy garażowe segmentowe na wymiar

Oferujemy wyłącznie bramy segmentowe na wymiar. Takie rozwiązanie jest konieczne, aby uzyskać idealny efekt. Decyzja o montażu tego typu rozwiązania powinna zapaść już na etapie projektowania budynku. Jego konstrukcja oraz mechanika są zupełnie inne niż w przypadku klasycznej bramy segmentowej. Również otwór dla tego typu bramy musi zostać zaprojektowany i skonstruowany specjalnie z myślą o niej.
 
Co prawda możliwe jest zamontowanie bramy segmentowej o wymiarach odpowiednich dla danego otworu później, na przykład w czasie remontu domu, jednak może to oznaczać konieczność pójścia na liczne kompromisy. Niezależnie od sytuacji i rodzaju zamówienia, oferujemy bramy segmentowe o dowolnych wymiarach, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Producent bram segmentowych

Bramy oferowane przez KRISPOL to produkty najwyższej jakości. Ich funkcjonalność i dbałość o estetyczne wykonanie potwierdzają certyfikaty i zadowolenie klientów. Cennik bram segmentowych jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Brama segmentowa z drzwiami

Bramy segmentowe z drzwiami serwisowymi są przeznaczone dla budynków, w których wymagana jest bezproblemowa mobilność. Świetnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych, gdzie często bramy są częściej użytkowane przez ludzi niż przez pojazdy. Brak konieczności otwierania bramy to wygoda i bardzo często oszczędność czasu.


Pobierz

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Chcę się skontaktować

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.