krispol drzwi zewnetrzne wsadowe slider small

Drzwi zewnętrzne wsadowe

Trwała i elegancka oprawa wejścia do Twojego domu.

Drzwi wsadowe

Drzwi wsadowe wyróżniają się wysoką estetyką, doskonałą odpornością na uszkodzenia oraz rozmaite czynniki zewnętrzne. Zastosowane do produkcji drzwi KRISPOL materiały zapewniają ponadto łatwość pielęgnacji oraz bezawaryjne działanie przez długi czas.
 
Możesz wybierać wśród licznych modeli drzwi wsadowych wykonanych z różnych materiałów. Każdy z nich ma nieco inne parametry techniczne, dzięki temu sprawdzi się w różnych warunkach. Jeśli potrzebujesz kompletu stolarki, pomożemy Ci w doborze okien lub bram doskonale dopasowanych do wybranego modelu drzwi wsadowych.

Wysoka estetyka wykończenia

Doskonałej jakości rozwiązanie

Cała stolarka
— po Twojemu
spójnie

Wybierając komplet stolarki od jednego producenta, masz możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.
 
Zyskujesz także możliwość przeprowadzenia montażu w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Drzwi zewnętrzne wsadowe

Zewnętrzne drzwi wsadowe doskonale sprawdzają się w budownictwie jednorodzinnym. W modelach tych panele wsadowe montowane są wewnątrz skrzydła, dzięki czemu jego ramy są widoczne zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz.
 
Drzwi wsadowe zewnętrzne to bardzo wygodne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród inwestorów. Są często wybierane przy remontowaniu starszych budynków. Charakterystyczną cechą drzwi wsadowych jest wyraźnie widoczna granicą skrzydła. Dzięki szerokiemu wyborowi wykończeń mogą prezentować się wyjątkowo ciekawie i zdobić całą elewację.

Kiedy montować
drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe
wsadowe
– charakterystyka

krispol drzwi zewnetrzne wsadowe 2

Panele wsadowe drzwi montowane są wewnątrz skrzydeł. Oznacza to, że ramy skrzydła widoczne są z obydwu stron. Jednocześnie jest to bardzo praktyczne rozwiązanie – konstrukcja drzwi wsadowych sprawia, że w przypadku uszkodzenia ich powierzchni możliwa jest szybka wymiana panelu wsadowego, bez konieczności zakupu całego nowego kompletu.

To wysokiej jakości rozwiązanie polecane inwestorom kładącym szczególny nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem i trwałością. Dzięki wysokiej wodo- oraz wiatroszczelności doskonale chronią przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, a ich konstrukcja nie ulega osłabieniu z biegiem czasu.


Zalety zewnętrznych drzwi wsadowych

Panele wsadowe to rozwiązanie, które zwraca uwagę estetyką oraz solidnością.

Szczególnie praktycznym aspektem jest możliwość wymiany panelu w przypadku jego uszkodzenia, bez konieczności zakupu nowych, całych drzwi.

Oprócz tego estetycznie się prezentują, stanowiąc doskonałe rozwiązanie zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych budynków.

Dużą zaletą drzwi wsadowych jest łatwość ich pielęgnacji. Wykonujemy je z materiałów, które nie wymagają specjalistycznej konserwacji i których pielęgnacja wymaga minimalnego nakładu pracy.

Ich wytrzymałość sprawia, że drzwi wsadowe KRISPOL to gwarancja spokoju oraz bezpieczeństwa.


Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego a bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych kwestii branych pod uwagę podczas wyboru drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego. Oferowane produkty są wyposażone w komponenty zapewniające najwyższą klasę bezpieczeństwa (nawet w przypadku drzwi zewnętrznych przeszklonych).

Ekspert radzi

Dowiedz się od naszego Eksperta, jak właściwie dobrać stolarkę do swojej inwestycji oraz jak później o nią dbać, aby prawidłowo działała przez długie lata.

Zobacz więcej

Wysoka jakość wykonania

Drzwi wsadowe KRISPOL

Drzwi zewnętrzne wsadowe KRISPOL to połączenie doskonałego designu, wysokiej jakości oraz nowoczesnych technologii. Dzięki temu cieszą się nieprzemijającą popularnością wśród inwestorów. Wybierając drzwi wsadowe KRISPOL zyskujesz trwałe i eleganckie rozwiązanie na lata.
1

Izolowane profile – przekładka bimetaliczna w profilach

2

Izolowany próg – przekładki termiczne, poliamidowe w progu

3

Dodatkowa uszczelka EPDM

4

Panel wsadowy

5

Okładzina zewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 1,5 mm (3mm – dla modeli frezowanych)

6

Niewidoczne odwodnienie

7

Okładzina wewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 1,5 mm

8

Pianka izolacyjna PU G-60 kg/m3

1
2
3
4
5
6
7
8
przekroj solano 86 2
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje

Producent drzwi wsadowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako producent drzwi wsadowych do różnego typu budynków. Uważnie przyglądamy się zamówieniom naszych Klientów oraz każdemu etapowi projektowania i produkcji. Dzięki temu możemy zadbać o każdy detal naszych realizacji i tworzyć wyjątkowe rozwiązania dla każdego domu.
 
Aby zagwarantować Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i estetyki, oferujemy szereg usług takich jak profesjonalny montaż. Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki czemu nie musisz samodzielnie szukać fachowców do zamontowania drzwi. Z nami masz pewność, że zajmą się tym doświadczeni monterzy, a każdy element będzie doskonale działać już od pierwszych chwil.

Drzwi wsadowe – cena

Poszukujesz solidnego, ale ekonomicznego rozwiązania? Postaw na drzwi zewnętrzne wsadowe – ich cena jest zazwyczaj niższa niż w przypadku innych rozwiązań.
 
Co należy podkreślić, jako producent drzwi wsadowych oferujemy ceny znacznie korzystniejsze, niż w przypadku zakupu podobnych produktów od dystrybutorów.

Drzwi wsadowe na wymiar

W KRISPOL tworzymy drzwi wsadowe na wymiar – dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Realizujemy zamówienia zarówno na produkty o typowych wymiarach, jak i niestandardowe. Po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, jakiego rozwiązania szukasz.
 
U nas decydujesz nie tylko o tym, jakiej wymiary Twoje drzwi wsadowe będą mieć. Możesz też wybierać spośród licznych rodzajów wykończenia, oklein i dekorów. Możesz także idealnie dopasować odcień drzwi do kolorystyki innych elementów stolarki. Jest to wyjątkowo praktyczne, gdy zamawiasz komplet stolarki.
 
Szeroka paleta kolorów i możliwości personalizacji – dzięki temu zrealizujesz z nami każdą wizję idealnej elewacji dla Twojego domu.

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Chcę się skontaktować
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.