Kraty rolowane

Solidne rozwiązanie do bezpiecznych
i wyeksponowanych wnętrz.

2 lata gwarancji

Produkt na wymiar

Solidna konstrukcja

Bezpieczeństwo

Kraty rolowane

Wielofunkcyjne i uniwersalne rozwiązanie, powszechnie stosowane zarówno w obiektach komercyjnych, przemysłowych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Kraty rolowane KRISPOL dostępne są w wielu wariantach.

Jako wiodący na polskim rynku producent krat rolowanych i bram przemysłowych od lat stawiamy na trwałość, niezawodność, solidne wykonanie i bezpieczeństwo.

Kraty rolowane stalowe

Kraty rolowane stalowe to ciężkie i niezwykle wytrzymałe mechanizmy. Na zastosowanie krat rolowanych ze stali decydujemy się często w celu zabezpieczenia otworów wjazdowych w przypadku takich obiektów, jak parkingi wielopoziomowe, hale produkcyjne czy magazyny.

Kraty rolowane aluminiowe

Kraty rolowane aluminiowe to dużo lżejsze modele, które wykorzystuje się szeroko do zabezpieczenia obiektów handlowych czy punktów usługowych. Ich zaletą jest nie tylko niewielki ciężar, ale również nowoczesny wygląd i wysoka estetyka.


Bardzo istotnym elementem jest również napęd do kraty rolowanej. To, jaki napęd do kraty rolowanej wybierzemy, będzie miało wpływ nie tylko na niezawodność bramy i jej bezproblemowe działanie. Napęd do kraty rolowanej wpływa też często na kwestię bezpieczeństwa. Kraty rolowane KRISPOL wyposażone są między innymi w:

Kraty rolowane z napędem

Kraty rolowane antywłamaniowe

Kraty rolowane antywłamaniowe to rozwiązanie stosowane szeroko w zabezpieczeniu sklepów czy punktów usługowych. W naszej ofercie posiadamy kraty rolowane w dwóch opcjonalnych standardach odporności na włamanie RC. Jest to krata rolowana antywłamaniowa wykonana zgodnie z międzynarodową normą EN 1624:2012 P. Tego rodzaju krata rolowana antywłamaniowa wyposażona jest w dodatkowy zamek ryglujący umieszczony w dolnej listwie pancerza. Uniemożliwia on otwarcie kraty od zewnątrz.
 
W przypadku obiektów wymagających specjalnej ochrony oferujemy również kraty rolowane antywłamaniowe wyposażone w klawiaturę kodową lub dostęp za pomocą specjalnych kart. Oczywiście ewentualne opcjonalne rozwiązania mają wpływ na cenę kraty rolowanej antywłamaniowej.

Dostępne w naszym katalogu kraty rolowane wyposażone są również w szereg rozwiązań mających na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowania. Standardowym rozwiązaniem jest blokada uniemożliwiająca opadnięcie kraty w przypadku zerwania sprężyn.

W przypadku krat rolowanych z napędem rurowym stosowane jest również dodatkowe zabezpieczenie w postaci hamulca inercyjnego.

W większych obiektach przemysłowych czy na parkingach wielkopowierzchniowych powszechnie stosuje się również sygnalizatory świetlne. Zapewniają one bezkolizyjny ruch na terenie obiektu. Opcjonalnym zabezpieczeniem są również fotokomórki, które zapobiegają zamknięciu kraty, gdy w jej świetle znajduje się przeszkoda.

Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się
Wszystkie inspiracje

Kraty rolowane ze stali lub aluminium

Materiał, z którego wykonane są kraty rolowane, powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb i przeznaczenia obiektu. Krata rolowana z aluminium sprawdzi się idealnie jako zabezpieczenie lokalu w galerii handlowej, czy dodatkowe zewnętrzne zabezpieczenie witryny sklepu lub restauracji.
 
Kraty rolowane aluminiowe to bardzo lekkie i odporne na korozję konstrukcje. Natomiast krata rolowana ze stali to rozwiązanie, na które najczęściej decydujemy się w przypadku większych obiektów przemysłowych lub parkingów. 

Kraty rolowane na wymiar

W naszej ofercie znajdziecie oczywiście kraty rolowane na wymiar. Krata na wymiar sprawdzi w przypadku dużych otworów parkingowych czy otworów wjazdowych do hal. Coraz częściej decydujemy się jednak również na takie rozwiązanie jak krata antywłamaniowa na drzwi czy krata antywłamaniowa na okno.
 
Co ważne, kraty okienne na wymiar zapewniają optymalną cyrkulację powietrza i przepuszczającą światło słoneczne. W wielu przypadkach jest to więc o wiele bardziej funkcjonalne rozwiązanie niż rolowane żaluzje zewnętrzne.

Zastosowanie krat rolowanych

Uniwersalność tego produktu i wiele dostępnych wariantów pozwala na wykorzystanie krat rolowanych w obiektach o różnym przeznaczeniu. Na zastosowanie krat rolowanych możemy zdecydować się zarówno w przypadku obiektów przemysłowych czy magazynowych, jak i punktów handlowych, usługowych, parkingów czy obiektów użyteczności publicznej.

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Chcę się skontaktować
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.