Współpraca w ramach sieci salonów KRISHOME

wspolpraca-krishome-2

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY I JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO ROSNĄCEJ SIECI SALONÓW KRISHOME

KRISHOME, to innowacyjny koncept sieci salonów oferujących komplet stolarki dla domu KRISPOL – okien, rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz drzwi wejściowych.

Według badań przeprowadzonych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, klienci detaliczni oczekują nie tylko kompleksowej oferty stolarki, ale również pomocy i doradztwa podczas budowy i remontu domu. Oszczędność czasu podczas zakupu to dla nich ogromna korzyść! Odpowiedzią na ich oczekiwania jest sieć innowacyjnych i przyjaznych salonów KRISHOME.  73,9% respondentów uważa, że zakup kompletu stolarki (bramy garażowej, okien, rolet zewnętrznych i drzwi wejściowych) przyspieszy proces budowy lub remontu domu, a tylko 26.1% jest innego zdania.

statystyki

Pakiet korzyści dla Twojego klienta

KRISHOME to ogólnopolska sieć salonów oferująca kompleksowe, niezawodne i elastyczne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej, gwarantujące pełną spójność stylistyczną i technologiczną wszystkich elementów stolarki oraz kompatybilność automatycznych systemów ochrony.

Oferujemy naszym klientom produkty z Gwarancją spokoju na wiele lat, wynikającą z wyposażenia i zabezpieczenia domu produktami pochodzącymi od JEDNEGO PRODUCENTA – FIRMY KRISPOL .

Nasza przewaga konkurencyjna to:

 • 25 lat doświadczenia w produkcji bram oraz kompletu stolarki dla domu
 • aż 5 lat gwarancji na wszystkie produkty!
 • racjonalny wybór całej gamy produktów, wspartego profesjonalnym doradztwem
 • jednolita kolorystyka i komplementarność energooszczędnych i bezpiecznych produktów
 • innowacyjne i komfortowe rozwiązania (także dla domów energooszczędnych)
 • uproszczenie i przyspieszenie procesu inwestycyjnego
 • dostawa kompletu produktów w jednym terminie
 • gwarancja profesjonalnego montażu
 • skuteczna opieka serwisowo-gwarancyjna

Aby zaoferować klientom najwyższą jakość usług związanych z zakupem stolarki dla domu, nieustannie rozwijamy sieć dystrybucji naszych produktów. Zobacz, dlaczego warto zostać naszym Partnerem.

Pakiet korzyści dla Ciebie

koncepcja-salonu-krishome

PARTNERSKA WSPÓŁPRACA ZE STABILNĄ I ROZPOZNAWALNĄ MARKĄ

Znana i ceniona na rynku marka KRISPOL z 25-letnim doświadczeniem w branży. Synergia działań wszystkich salonów w sieci – siła oddziaływania sieci salonów jest znacznie większa niż pojedynczego punktu sprzedaży.

UTRZYMANIE WŁASNEJ TOŻSAMOŚCI

Działalność w sieci KRISHOME przy równoczesnym utrzymaniu własnej tożsamości i identyfikacji wizualnej. (Niepowtarzalna szansa rozbudowy własnej firmy w oparciu o najwyższej jakości produkty KRISPOL.)

SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW KRISPOL

Dostęp na preferencyjnych warunkach do szerokiej oferty produktów KRISPOL dla domu i przemysłu. Gwarancja spójności stylistycznej i technologicznej wszystkich elementów stolarki.

PAKIET STARTOWY ORAZ POMOC PODCZAS URUCHAMIANIA I PROWADZENIA PUNKTU SPRZEDAŻY:

 • dostęp do „know-how” i sprawdzonych rozwiązań biznesowych
 • wsparcie doświadczonego zespołu w kwestiach logistycznych
 • aranżacja wnętrz przygotowana przez cenionych architektów
 • doradztwo podczas prowadzenia bieżącej działalności
 • dedykowany opiekun handlowy
 • doskonale zorganizowany system dostaw
 • skuteczny system gwarancyjny i serwisowy

WSPARCIE MARKETINGOWE:

 • spójna komunikacja marketingowa
 • regularne, ogólnopolskie, wysokobudżetowe działania promocyjne w mediach
 • dedykowane akcje promocyjne, działania PR, sponsoring, brandowanie floty
 • pełne wsparcie fotograficzne i filmowe
 • przygotowanie strony internetowej
 • materiały promocyjne i wspierające sprzedaż: katalogi, ulotki, wzorniki, ekspozytory
 • działania te mają na celu wykreowanie wizerunku ekspertów w zakresie stolarki budowlanej oraz zachęcenie klientów detalicznych do kompleksowych zakupów.

GOTOWY KONCEPT SPRZEDAŻOWY SALONU

Przemyślana koncepcja wystroju salonu, spójna z identyfikacją wizualną wszystkich punktów sprzedaży. Ergonomiczna aranżacja przestrzeni, w której klient podejmuje decyzje zakupowe z przyjemnością. Prezentacja sklepu i oferty przyciągająca uwagę potencjalnych klientów, sprzyjającą zakupom w atmosferze profesjonalizmu i zaufania.

GWARANTOWANE WYPOSAŻENIE SALONU

Kompletne wyposażenie salonu przy minimalnym wkładzie własnym właściciela.

WSPARCIE AMBASADORA MARKI

Łukasz Piszczek, jako ambasador marki KRISPOL, dedykowany do promocji i wsparcia rozwoju sieci salonów KRISHOME.

SYSTEM CANTOR

Skuteczne narzędzie zarządzania procesem sprzedaży, używane przez 800 partnerów firmy w 14 krajach. Aplikacja prezentująca w przejrzysty sposób zdjęcia i parametry techniczne produktów oraz zintegrowany system przyjmowania i realizacji zamówień

SZKOLENIA I PROGRAMY MOTYWACYJNE

Cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz atrakcyjne programy motywacyjne.

Możesz na nas liczyć!

Pakiet startowy – na dobry początek współpracy, oferujemy atrakcyjny pakiet działań marketingowych przygotowany i finansowany przez Centralę, pomagający wypromować Twój biznes. W skład pakietu wchodzą m.in. kampania radiowa, kampania w mediach społecznościowych, event z okazji otwarcia sklepu.

Proponujemy Ci partnerską współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki spójnym działaniom sieci sprzedaży skuteczniej dotrzesz do nowych klientów i rozwiniesz kompetencje swoje i swoich pracowników w zakresie stolarki dla domów.

Twój salon KRISHOME może stać się kolejnym miejscem, w którym nasi klienci zrealizują swoje marzenia o idealnym domu.

Poznaj opinię naszych Partnerów i zostań jednym z nich!

Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu KRISHOME ponieważ chcieliśmy zaoferować naszym klientom kompleksową ofertę stolarki dla domu jednej, rozpoznawalnej marki. Doceniamy przyjazne i profesjonalne podejście firmy do swoich partnerów. Dzięki wsparciu, które otrzymujemy, jesteśmy spokojni o powodzenie naszego biznesu.

Paulina Wołk – WW Okna

Od wielu lat specjalizowaliśmy się w sprzedaży osłon okiennych. Chcieliśmy jednak zaproponować naszym klientom więcej. Dlatego oczywistym krokiem było poszerzenie oferty o komplet stolarki dla domu. Wybór padł na KRISPOL, który posiada wszystkie produkty pozwalające „zamknąć” budowę do stanu surowego zamkniętego. Dzięki komplementarnej ofercie zlecenia mają wyższą wartość, dzięki czemu biznes staje się jeszcze bardziej rentowny.

Maciej Rug – MR COMPLEX

Doceniamy fakt, że marka KRISPOL, podobnie jak nasza firma, mocno stawia na kompleksowość swojej oferty. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości, produkty spójne kolorystycznie i stylistycznie, które zaspokajają wymagania estetyczne wszystkich grup klientów. W naszej działalności stawiamy szczególny akcent na fachowe doradztwo, dzięki któremu klienci otrzymują rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań.

Agnieszka Krzyżaniak – kierownik salonu Bik-Bud

Udało nam się Ciebie przekonać? To świetnie!

Wejdź na stronę kontaktu, zakładka współpracy handlowej i skontaktuj się bezpośrednio ze swoim przyszłym Opiekunem Handlowym.

 

skontaktuj-sie-z-nami