Załóż z nami salon KRISHOME


Otwórz z nami swój salon

KRISHOME to sieć salonów oferująca kompleksowe, niezawodne i elastyczne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej, gwarantujące pełną spójność stylistyczną i technologiczną wszystkich elementów stolarki.

Innowacyjny koncept sieci salonów oferujących komplet bezpiecznej i energooszczędnej stolarki dla domu od jednego producenta – firmy KRISPOL.

Chcę założyć salon

Możesz na nas liczyć!

Oferujemy Pakiet Startowy – pakiet działań marketingowych przygotowany i finansowany przez Centralę, pozwalający na rozpoczęcie biznesu, a w nim m.in.: stronę internetową dla salonu, kampanię w mediach społecznościowych, event z okazji otwarcia sklepu.

Dzięki spójnym działaniom sieci sprzedaży skuteczniej dotrzesz do nowych klientów i rozwiniesz kompetencje swoje i swoich pracowników w zakresie stolarki dla domu.

Zobacz pakiet korzyści
Otwórz się na nowe możliwości współpracy!
Już dziś dołącz do sieci salonów KRISHOME

Proponujemy Ci partnerską współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Twój salon KRISHOME może stać się kolejnym miejscem, w którym nasi klienci zrealizują swoje marzenia o idealnym domu.

Film wizerunkowy
KRISHOME

Salon KRISHOME
– pakiet korzyści dla Ciebie

Rozpoznawalna
marka

Współpraca ze znaną i cenioną na rynku marka KRISPOL.

Utrzymanie własnej
tożsamości

Działalność w sieci KRISHOME przy równoczesnym utrzymaniu własnej tożsamości i identyfikacji wizualnej.

Sprawdzony
koncept

Dostęp partnera do “know-how” spółki i sprawdzonych rozwiązań biznesowych.

Pomoc
w uruchomieniu

Zapewniamy m.in. wsparcie w aranżacji wnętrza oraz wyposażeniu salonu w ekspozycje produktową.

Wsparcie marketingowe
i szkoleniowe

Spójna komunikacja marketingowa dla całej sieci sprzedaży oraz cykliczne szkolenia produktowe, sprzedażowe i montażowe dla wszystkich partnerów.

Warto wiedzieć

Nie, szanujemy Twoje dotychczasowe osiągnięcia. Działalność w sieci KRISHOME pozwala zachować własną tożsamość i identyfikację wizualną.

Tak, Partner Handlowy musi posiadać własny lub wynajęty lokal o powierzchni minimalnej 60 m2.

Salon warto otworzyć w miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców oraz przy założeniu, że w promieniu 50 km nie ma innego Salonu KRISHOME. W przypadku dużych aglomeracji, decydujemy indywidualnie.

Umowa współpracy podpisywana jest zazwyczaj na okres 3 lat z możliwością przedłużenia okresu jej obowiązywania.

Główny koszt jaki ponosi Partner Handlowy to wydatki związane z przygotowaniem lokalu. Oferujemy gotowy koncept sprzedażowy i wsparcie w zakresie wyposażenia Salonu – przemyślany wystrój, spójny z identyfikacją wizualną wszystkich Salonów w sieci, a także ergonomiczną aranżację przestrzeni, w której klient podejmuje decyzje zakupowe.

Nie, nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów i opłat.

Nie, nie ma takiego wymogu, jeżeli w Salonie zapewniona jest profesjonalna obsługa. Z doświadczenia wiemy, że wsparcie właściciela dobrze wpływa na morale Doradców w Salonie i rozwój biznesu.

W zależności od wielkości Salonu oraz osobistego zaangażowania właściciela, proces otwarcia trwa od 4 do 6 miesięcy.

Tak, to obowiązkowa pozycja. Każdy właściciel oraz jego Doradcy i Montażyści przechodzą przez proces bezpłatnych szkoleń z zakresu produktów, systemu wycen CANTOR, procesów sprzedażowych, procedur serwisowych, a także odbywają certyfikowane szkolenia montażowe. Dodatkowo zapewniamy wsparcie Regionalnego Szefa Sprzedaży oraz Managera ds. Szkoleń w pierwszych dniach funkcjonowania Salonu.

Tak, spójna komunikacja to podstawa. W pakiecie marketingowym znajdują się:

  • dedykowane akcje promocyjne i działania PR;
  • przygotowanie i prowadzenie strony internetowej Salonu;
  • materiały wspierające sprzedaż: katalogi, ulotki, wzorniki, ekspozytory;
  • odzież firmowa;
  • znakowanie floty samochodowej;
  • wsparcie fotografa po zakończeniu najciekawszych realizacji;
  • wirtualny spacer po Salonie;
  • regularne, ogólnopolskie wysokobudżetowe działania promocyjne w mediach społecznościowych.

Tak, zapewniamy jednolitą politykę cen detalicznych za pomocą systemu wycen CANTOR. Nie ingerujemy w cenę usług montażowych ze względu na różny poziom skomplikowania montażu oraz kosztów dojazdu na inwestycję.

Doświadczenie nie jest wymagane, jednak stanowi duży atut. W pakiecie startowym oferujemy dostęp do „know-how” i sprawdzonych rozwiązań biznesowych oraz gwarantujemy fachowe doradztwo od samego początku prowadzenia działalności.

Nasze salony
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.