Jesteśmy
  • KRISPOL
  • Doświadczeni
  • Profesjonalni
  • Elastyczni
  • Dla Ciebie
  • KRISPOL

Poznaj KRISPOL

KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej

Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Obraliśmy za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji.

Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi

Zbudowaliśmy 2 najnowocześniejsze fabryki. Uzyskaliśmy niezbędne certyfikaty. Powstała sieć sprzedaży oraz Sieć salonów stolarki KRISHOME – krishome.pl. Staliśmy się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych.

Dzięki nim nasi klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość współprojektowania produktów. Możemy dziś powiedzieć, że efekty naszej pracy to połączenie najwyższej jakości, profesjonalizmu i wyobraźni klientów.


Sieć salonów KRISHOME

Staliśmy się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych.

Dzięki nim nasi klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość współprojektowania produktów.

Więcej o KRISHOME

Gwarancja

spokoju

01
Kompleksowa oferta, kompatybilność rozwiązań
– niczego ci nie zabraknie.

Produkujemy nie tylko bramy, ale także okna, drzwi oraz rolety okienne. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych elementów domu. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

02
Kolor, faktura, wymiar – nic nie będzie cię ograniczać.

Wybór dowolnych aranżacji możliwy jest dzięki bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnym fakturom, dekorom i detalom wykończeniowym. Przy projektowaniu pomocne może się okazać wirtualne studio.

03
Jakość, bezpieczeństwo, gwarancja, profesjonalny serwis i doradztwo

W naszych fabrykach powstają spersonalizowane, bezpieczne i doskonałe jakościowo rozwiązania. Stworzona przez nas sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo. Wszystkie produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym i serwisowym. Wspólnie znajdziemy dopasowane rozwiązania dla twojego wymarzonego domu.

Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Służy temu, techniczne i handlowe wsparcie, rozwój i szkolenia, efektywna dystrybucja produktów, materiały sprzedażowe, a przede wszystkim dialog i indywidualne podejście.

Gwarancja spokoju od KRISPOL

Gwarancja producenta

7 lat gwarancji na okna oraz 5 lat na pozostałe produkty

Opieka posprzedażowa

Skuteczny system gwarancyjno-serwisowy naszych produktów

Salony KRISHOME

Fachowe doradztwo i dostępność produktów w jednym miejscu

Dostawa i montaż

Dostawa produktów na budowę i ich montaż w tym samym czasie

Jednolita kolorystyka

Spójna kolorystyka wszystkich elementów stolarki

Poznaj naszego ambasadora ambasadora Poznaj naszego ambasadora ambasadora Poznaj naszego ambasadora ambasadora
— Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek

Promocja sportu z biegiem lat stała się naszym znakiem rozpoznawczym, między innymi dzięki temu, że znakomicie pasuje do naszej kultury organizacyjnej. Sport opiera się bowiem na podobnych wartościach, jakie od lat nam przyświecają: aktywności, rozwoju, współpracy oraz grze fair play.

Jesteśmy obecni przy różnych wydarzeniach i dyscyplinach sportowych, w tym piłce siatkowej, nożnej i ręcznej, sportach motorowych. Od 2007 roku jesteśmy sponsorem drużyny siatkówki męskiej KRISPOL Września. Wieloletnia współpraca i wsparcie zaowocowała awansem do 2., a następnie 1. Ligi i jeszcze szerszą promocją siatkówki wśród lokalnej społeczności.

W sezonie 2019/2020 zostaliśmy sponsorem tytularnym KRISPOL 1. LIGI SIATKÓWKI. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju, a także popularyzacji tej dyscypliny sportu.

Sport mamy
— w DNA

Odpowiedzialny biznes

Budowanie firmy jest jak budowanie domu – wymaga stworzenia jasnych celów i konsekwentnej realizacji planów. Robimy to z powodzeniem od lat – rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym.

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszą działalność biznesową, lecz również za nasze otoczenie i za miejsce, w którym się rozwijamy. Wspieramy lokalną społeczność, a także liczne programy charytatywne oraz inicjatywy służące rozwojowi regionu.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest też promocja sportu i aktywnego trybu życia – zarówno w naszym Zespole, jak i wśród naszych partnerów biznesowych oraz na szerszej arenie sportowej.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.