Jesteśmy
  • KRISPOL
  • Doświadczeni
  • Profesjonalni
  • Elastyczni
  • Dla Ciebie
  • KRISPOL

O nas


Poznaj KRISPOL

KRISPOL jest wiodącą marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 30 lat.

Przeszliśmy długą drogę od małej, garażowej firmy produkującej rolety, do marki produktów, które powstają w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Obecnie nasze bramy garażowe, okna, osłony, drzwi zewnętrzne i systemy aluminiowe oraz rozwiązania dla przemysłu są rozpoznawane i cenione nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość i funkcjonalność produktów z elastycznością, której brakowało w ofercie konkurencji. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Nasza historia pokazuje, że ważnym elementem sukcesu jest wiarygodność biznesowa i zaufanie. Marka KRISPOL jest odzwierciedleniem wszystkich naszych wartości. To co deklarujemy, produkujemy i dostarczamy, to efekt obranego celu, jakim jest dostarczanie klientom Gwarancji spokoju.

Oferujemy pomoc i doradztwo w kompleksowym wyposażeniu domów oraz firm w stolarkę otworową. Z naszymi produktami docieramy do inwestorów poprzez rozbudowaną Sieć Salonów KRISHOME oraz Partnerów Handlowych.

Na przestrzeni lat staliśmy się liderem standardów obsługi klienta, choć nieustannie inwestujemy w szkolenia pracowników i Partnerów Handlowych oraz rozwój naszego parku maszynowego i używanych technologii.

Dzięki temu, oprócz profesjonalnego doradztwa, nasi klienci otrzymują możliwość współprojektowania produktów. Możemy śmiało powiedzieć, że efekty naszej pracy to połączenie najwyższej jakości produktów, nowoczesnych technologii oraz wyobraźni klientów.


Sieć salonów KRISHOME

Sieć Salonów KRISHOME to nasza odpowiedź na wszystkie potrzeby nowoczesnych klientów, którzy cenią swój czas, poszukują kompleksowych usług dostępnych w jednym miejscu, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Innowacyjny koncept sieci salonów zapewnia pełną obsługę inwestycji. Doradcy w salonach zajmują się codzienną sprzedażą, obsługują pomiary na budowach oraz gwarantują szczelny montaż wszystkich elementów stolarki.

Pełna obsługa inwestycji w zakresie stolarki otworowej przypadła do gustu nie tylko budującym, ale również firmom, które poszukują stabilnego konceptu biznesowego. Wspólnie z Salonami udoskonalamy i rozwijamy markę KRISPOL, tak aby lepiej odpowiadała oczekiwaniom i potrzebom klientów. Staramy się inspirować ich do wyboru najlepszych rozwiązań dla swojej rodziny.

Otwórz z nami Salon

Gwarancja

spokoju

01
Kompleksowa oferta i kompatybilność rozwiązań

Produkujemy nie tylko bramy garażowe, ale także okna, drzwi oraz osłony zewnętrzne. Szeroka oferta umożliwia zakup idealnie dopasowanego kompletu stolarki w jednym miejscu, przy wsparciu doradców znających produkty od podszewki. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

02
Pełen pakiet możliwości

Dobrane kolorystycznie drzwi zewnętrzne, okna, osłony i brama garażowa dadzą ponadczasowy i nowoczesny efekt. Wybierając drzwi zewnętrzne inwestor ma do wyboru autorską kolekcję oklein zawierającą blisko 30 unikatowych wzorów, malowanie strukturalne (specjalna kolekcja kilkudziesięciu wzorów struktur) oraz malowanie gładkie według pełnej palety RAL oraz linię wypełnień wykonanych z kamienia dekoracyjnego i spieku kwarcowego (linia CORTEN i linia STONE).

03
Najwyższy poziom usług

W naszych fabrykach powstają spersonalizowane, bezpieczne i doskonałe jakościowo rozwiązania. Stworzona przez nas sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo. Wszystkie produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym i serwisowym.

Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Dajemy wsparcie techniczne i handlowe, zapraszamy do udziału w szkoleniach i dzielimy się wiedzą „know-how”. Efektywna współpraca to dla nas dialog oparty na szacunku i obustronnym zaufaniu.

Gwarancja spokoju od KRISPOL

Gwarancja producenta

7 lat gwarancji na okna oraz 5 lat na pozostałe produkty

Opieka posprzedażowa

Skuteczny system gwarancyjno-serwisowy naszych produktów

Salony KRISHOME

Fachowe doradztwo i dostępność produktów w jednym miejscu

Dostawa i montaż

Dostawa produktów na budowę i ich montaż w tym samym czasie

Jednolita kolorystyka

Spójna kolorystyka wszystkich elementów stolarki

Poznaj naszego ambasadora ambasadora Poznaj naszego ambasadora ambasadora Poznaj naszego ambasadora ambasadora
— Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek — Łukasz Piszczek

Promocja sportu z biegiem lat stała się naszym znakiem rozpoznawczym, między innymi dzięki temu, że znakomicie pasuje do naszej kultury organizacyjnej. Sport opiera się bowiem na podobnych wartościach, jakie od lat nam przyświecają: aktywności, współpracy oraz grze fair play.

Jesteśmy obecni podczas wielu wydarzeń sportowych. Wspieramy piłkę siatkową, piłkę nożną i piłkę ręczną oraz sporty motorowe. Od 2007 roku jesteśmy sponsorem drużyny siatkówki męskiej KRISPOL Września. Od wielu lat promujemy siatkówkę wśród lokalnej społeczności.

Na przestrzeni ostatnich lat dynamicznie rozwijamy współpracę z Polską Ligą Siatkówki S.A. zapoczątkowaną w sezonie 2019/2020. Angażujemy się we flagowe rozgrywki siatkarskie – PlusLigi – Ligi Mistrzów Świata, a także Ligi Siatkówki Kobiet oraz przy okazji turniejów finałowych Pucharów Polski Kobiet i Mężczyzn. Profesjonalizacja 1. Ligi Mężczyzn pokazała nam, że jest to dyscyplina, którą trzeba wspierać. Siatkówka jest sportem angażującym całe rodziny, dostarcza najwyższy poziom emocji.

Sponsoring sportowy
1 zdjecie glowne thumb
Sponsoring sportowy
Sponsoring sportowy
Sponsoring sportowy

Odpowiedzialny biznes

Budowanie firmy jest jak budowanie domu – wymaga stworzenia jasnych celów i konsekwentnej realizacji planów. Robimy to z powodzeniem od lat – rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym.

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszą działalność biznesową, lecz również za nasze otoczenie. Wspieramy lokalną społeczność, a także angażujemy inicjatywy służące rozwojowi regionu.

Marka KRISPOL jest społecznie obecna, a działania z zakresu CSR stanowią ważny element jej strategii. KRISPOL angażuje się w liczne projekty pomocowe m.in. SOS Wioski Dziecięce, Fundację Kasisi i Szlachetną Paczkę. W 2021 roku KRISPOL dołączył do grona „Przyjaciół UNICEF”.

Od lipca 2023 roku jesteśmy Mecenasem Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego, która reprezentuje spadkobierców dzieła życia Ks. Jana Kaczkowskiego (1977-2016) oraz Projektu PAKA.

Za Ks. Kaczkowskim wyznajemy zasadę – „Jak masz, to się podziel”, dlatego będziemy wspierać realizację statutowej działalności Fundacji – budowania wiary w drugiego człowieka, nauki dawania szansy i wyciągania pomocnej dłoni.

To dla nas przede wszystkim deklaracja wspólnoty wartości, utożsamiania się z misją Fundacji i działania na rzecz jej beneficjentów. Chcielibyśmy, aby #Gwarancjaspokoju objęła swoją mocą jak najwięcej dzieci i młodzieży potrzebujących wsparcia.

Wspieraj z nami
Jak masz,
to się podziel

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.