O nas

Naszym celem jest tworzenie rozwiązań
dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów.

Nasza firma

KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Obraliśmy za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji. Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Zbudowaliśmy 2 najnowocześniejsze fabryki. Uzyskaliśmy niezbędne certyfikaty. Powstała sieć sprzedaży oraz Sieć salonów stolarki KRISHOME [www.krishome.pl]. Staliśmy się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych. Dzięki nim nasi klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość współprojektowania produktów. Możemy dziś powiedzieć, że efekty naszej pracy to połączenie najwyższej jakości, profesjonalizmu i wyobraźni klientów.

siedziba_firmy_2

Poznajmy się.

Gwarancja spokoju

DOM to zbudowana z wyobrażeń i wizji bezpieczna, komfortowa przestrzeń. Dla wielu z nas to najważniejsza inwestycja w życiu. Nasze produkty, tworzone od lat z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców, to możliwość realizacji wyobrażeń o idealnym domu. Chcemy konstruować rozwiązania spełniające najbardziej ambitne wizje klientów.

Gwarancja spokoju wg KRISPOL to:

+ Racjonalny i szybki wybór w salonie firmowym
+ Energoszczędne bramy, okna, rolety i drzwi w jednolitej kolorystyce
+ Dostawa i montaż w tym samym terminie
+ 5 lat gwarancji na wszystkie produkty
+ Skuteczny system gwarancyjno-serwisowy

Kompleksowa oferta, kompatybilność rozwiązań – niczego ci nie zabraknie.

Produkujemy nie tylko bramy, ale także okna, drzwi oraz rolety okienne. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych elementów domu. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Kolor, faktura, wymiar – nic nie będzie cię ograniczać.

Wybór dowolnych aranżacji możliwy jest dzięki bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnym fakturom, dekorom i detalom wykończeniowym. Przy projektowaniu pomocne może się okazać wirtualne studio.

Jakość, bezpieczeństwo, gwarancja, profesjonalny serwis i doradztwo – wszystko będzie możliwe.

W naszych fabrykach powstają spersonalizowane, bezpieczne i doskonałe jakościowo rozwiązania. Stworzona przez nas sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo. Wszystkie produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym i serwisowym. Wspólnie znajdziemy dopasowane rozwiązania dla twojego wymarzonego domu.

Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Służy temu, techniczne i handlowe wsparcie, rozwój i szkolenia, efektywna dystrybucja produktów, materiały sprzedażowe, a przede wszystkim dialog i indywidualne podejście.

dom_11

Ambasador Łukasz Piszczek

Sport mamy w DNA

baner_sport

Promocja sportu z biegiem lat stała się naszym znakiem rozpoznawczym, między innymi dzięki temu, że znakomicie pasuje do naszej kultury organizacyjnej. Sport opiera się bowiem na podobnych wartościach, jakie od lat nam przyświecają: aktywności, rozwoju, współpracy oraz grze fair play. Jesteśmy obecni przy różnych wydarzeniach i dyscyplinach sportowych, w tym piłce siatkowej, nożnej i ręcznej, sportach motorowych. Od 2007 roku jesteśmy sponsorem drużyny siatkówki męskiej APP KRISPOL Września. Wieloletnia współpraca i wsparcie zaowocowała awansem do 2., a następnie 1. Ligi i jeszcze szerszą promocją siatkówki wśród lokalnej społeczności. W sezonie 2019/2020 zostaliśmy sponsorem tytularnym KRISPOL 1. LIGI SIATKÓWKI. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju, a także popularyzacji tej dyscypliny sportu.

TEAM APP DLA WW C.12

Odpowiedzialny biznes

Budowanie firmy jest jak budowanie domu – wymaga stworzenia jasnych celów i konsekwentnej realizacji planów. Robimy to z powodzeniem od lat – rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym.

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszą działalność biznesową, lecz również za nasze otoczenie i za miejsce, w którym się rozwijamy. Wspieramy lokalną społeczność, a także liczne programy charytatywne oraz inicjatywy służące rozwojowi regionu. Naszym znakiem rozpoznawczym jest też promocja sportu i aktywnego trybu życia – zarówno w naszym Zespole, jak i wśród naszych partnerów biznesowych oraz na szerszej arenie sportowej.

nagrody21

Nagrody i wyróżnienia

Systematyczny, intensywny rozwój naszej firmy był przez lata wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Wyróżnienia otrzymywały także najwyższej jakości produkty KRISPOL.

krispol-nagrody-2020_12