Lębork


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
HMB MIKRON

Lębork, ul. Abrahama 7

Telefon

59 862 66 33

Telefon

500 088 075

Bramy garażowe Lębork

Nowoczesne bramy garażowe w Lęborku oferowane przez specjalistów KRISPOL to urządzenia przeznaczone do garaży o bardzo zróżnicowanej specyfice konstrukcyjnej. Są wytrzymałe, działają niezawodnie przez długie lata i pozwalają w znacznym stopniu ograniczyć straty ciepła!

Okna PVC Lębork

Jeśli poszukujesz energooszczędnych i zaskakujących swoją wytrzymałością okien PVC w Lęborku – w punkcie KRISPOL znajdziesz to, czego Ci potrzeba. Okna FEN, dostępne także w Lęborku, wybierane są przez inwestorów zarówno do budynków mieszkalnych, jak i zakładów pracy. Gdy chodzi o walory estetyczne lęborskich okien PVC – KRISPOL daje swoim klientom możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystycznych, a także wzorów okleiny (również dwustronnej BIKOLOR).

Drzwi zewnętrzne Lębork

Drzwi zewnętrzne SOLANO, które w Lęborku nabyć może klient KRISPOL, robią wrażenie nie tylko zaskakującą estetyką wykonania, lecz również swoją solidnością i wysokim stopniem izolacyjności. Aluminiowe drzwi Solano, w Lęborku sprzedawane w punkcie producenta, mogą stać się atrakcyjną wizytówką każdego domu!

Rolety zewnętrzne Lębork

KALIMA, nowoczesne rolety zewnętrzne dostępne w Lęborku w punkcie KRISPOL, to niezawodne osłony okien, które pozwolą Ci utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz domu, a także wpłyną dodatnio na komfort i poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.