Bełchatów


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
DREAM HOUSE

Bełchatów, ul. Czapliniecka 32

Telefon

691 263 249

Bramy garażowe Bełchatów

Oferujemy szeroką gamę produktów oraz usług skierowanych do wszystkich, którzy chcą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa domu lub firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzonych na miarę bram garażowych. W Bełchatowie świadczymy też dodatkowe usługi, obejmujące transport, montaż oraz szeroko pojęty serwis.

Priorytetem jest dla zadowolenie naszych Klientów – nie tylko bezpośrednio po zakupie, ale i po wielu latach korzystania z naszych rozwiązań. Dlatego zapewniamy kompleksowe usługi z dziedziny serwisu oraz naprawy bram garażowych w Bełchatowie oraz okolicznych miejscowościach. 

W asortymencie KRISPOL w Bełchatowie znajdują się bramy garażowe uchylne (dwuskrzydłowe oraz jednoskrzydłowe), rolowane i segmentowe. Nasze produkty dostępne są w licznych wariantach kolorystycznych, co pozwala na ich idealne dopasowanie do budynku oraz Twoich potrzeb.

Napędy do bram garażowych Bełchatów

Poszukujesz doskonałej jakości napędów do bram garażowych w Bełchatowie? W KRISPOL pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy. Z naszych usług możesz skorzystać zarówno wtedy, gdy zamawiasz u nas bramę na wymiar, jak i podczas modernizacji już zainstalowanego produktu. 

Znajdziesz u nas napędy do różnego typu bram, zapewniające Ci wygodę oraz bezpieczeństwo. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdują się zarówno modele manualne, jak i stworzone z myślą o systemach automatyki domowej. Skontaktuj się z nami – stworzymy i dostarczymy idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Okna PVC Bełchatów

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, produkcji oraz montażu stolarki okiennej, w tym okien PVC w Bełchatowie. Okna dachowe, standardowe oraz balkonowe tworzymy na wymiar, na podstawie indywidualnego projektu Klienta. Dzięki temu znajdziesz u nas nie tylko standardowe rozmiary – wykonamy dla Ciebie również nietypowe okna, które będą doskonale dopasowane do miejsca, w którym mają się znajdować. 

Aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, zapewniamy również pełen zakres usług serwisu okien PVC w Bełchatowie. Dbamy o partnerskie relacje oraz stawiamy na długofalową współpracę, która nie kończy się w momencie montażu okien. Twoje okna potrzebują konserwacji lub naprawy? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w dogodnym dla Ciebie terminie.

Okna aluminiowe Bełchatów

Poszukujesz nowoczesnej stolarki okiennej dla Twojego domu lub firmy? Skorzystaj z oferty KRISPOL w Bełchatowie. Okna aluminiowe tworzone przez nas na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla każdego budynku – nie tylko w nowoczesnym stylu. Eleganckie i trwałe, zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, dając Ci poczucie komfortu na co dzień i przyczyniając się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.

Usługi KRISPOL w Bełchatowie to także montaż oraz naprawa okien aluminiowych. Świadczymy szeroki zakres usług, dbając przy tym o prawidłowy przebieg każdego etapu realizacji projektu. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz trwałością.

Rolety zewnętrzne Bełchatów

W KRISPOL tworzymy kompleksowe rozwiązania dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Skorzystaj z naszej oferty rolet zewnętrznych w Bełchatowie i zadbaj o to, by zabezpieczyć swój dom przed włamaniami, jednocześnie dbając o odpowiednią izolację termiczną niezależnie od pory roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy także montaż i konserwację rolet zewnętrznych w Bełchatowie i okolicach. Dokonujemy także niezbędnych napraw, zapewniając pełne wsparcie serwisowe oraz pomoc doświadczonych fachowców w razie problemów technicznych.

Żaluzje zewnętrzne Bełchatów

Ciągle poszerzamy ofertę KRISPOL, uzupełniając ją o produkty, dzięki którym dom lub inny budynek będzie bardzie przyjazny dla środowiska. Należą do nich dostępne już także w Bełchatowie antywłamaniowe żaluzje zewnętrzne. Nie tylko zabezpieczają one okna przed uszkodzeniem lub włamaniem. Między nimi a szybą tworzy się przestrzeń, w której gromadzi się powietrze. Spowalnia ono wymianę ciepła między wnętrzem domu a otoczeniem, stanowiąc barierę termiczną. Zapobiega to nadmiernej utracie ciepła zimą oraz nagrzewaniu się mieszkania latem. Z oferowanymi przez KRISPOL Bełchatów żaluzjami zewnętrznymi możesz więc zadbać jednocześnie o swój komfort, jak i rachunki za ogrzewanie oraz o klimat.

Z myślą o wygodzie naszych Klientów w Bełchatowie oferujemy montaż żaluzji zewnętrznych przygotowanych na wymiar. Dotyczy to wszystkich modeli, niezależnie od rodzaju sterowania.

Bramy przemysłowe Bełchatów

Oferujemy bramy przemysłowe z montażem na wymiar w Bełchatowie i okolicach. Realizujemy indywidualne projekty dla różnego typu obiektów takich jak zakłady przemysłowe, magazyny, warsztaty itp., zarówno o typowych, jak i niestandardowych wymiarach. Nasze bramy wyposażamy w różnego rodzaju napędy, w zależności od potrzeb Klienta. 

KRISPOL to najwyższej jakości bramy przemysłowe w Bełchatowie, a także naprawa, konserwacja oraz inne usługi serwisowe. Nasze bramy to gwarancja trwałości, ergonomii i niezawodności.

Kraty rolowane Bełchatów

Oferowane przez KRISPOL w Bełchatowie kraty rolowane to niezbędny element w wielu sklepach, restauracjach, kawiarniach czy halach targowych. Są niezastąpione w sytuacjach, gdy lokal nie jest czynny, ale pracownicy muszą wykonać swoje obowiązki. 

Montaż dostępnych w Bełchatowie krat rolowanych KRISPOL to inwestycja w bezpieczeństwo oraz komfort pracy personelu. Tworzymy je na zamówienie, dzięki czemu możemy dopasować do Twoich potrzeb nie tylko ich wymiary, ale także design oraz napęd i rodzaj zabezpieczeń antywłamaniowych, zapewniając Twojemu lokalowi doskonałą ochronę.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.