Współtworzymy Świat Pełen Wartości

Jako Mecenas Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego będziemy wspierać realizację jej statutowej działalności – budowania wiary w drugiego człowieka, nauki dawania szansy i wyciągania pomocnej dłoni.

Droga pełna nadziei

Jesień 2022 roku. Zespół projektu PAKA wraz z Patrykiem Galewskim wyruszył w podróż PAKA BUSEM do Zakładu Poprawczego w Poznaniu. Celem było przeprowadzenie warsztatów, które miały inspirować wychowanków i odmienić ich życie.
 
Ogromne zaangażowanie wychowawcy, Kamila Stachowiaka, który doskonale wie, jak duże znaczenie ma praca z młodzieżą, sprawiło, że informacja o projekcie PAKA dotarła do KRISPOL. Prezes Karol Krysiński spotkał się z Patrykiem Galewskim.
 
Z oficjalnego spotkania biznesowego dyskusja zmieniła się w rozmowę o wspólnych wartościach i celach.

Deklarujemy wspólnotę wartości, utożsamiamy się z misją Fundacji i działamy na rzecz jej beneficjentów. Nasza strategia CSR to więcej niż słowa – to nasze działania.

„Dla nas – rodziny Jana, najważniejsza jest pamięć o naszym synu. Dzięki Patrykowi Galewskiemu i projektowi PAKA, o Janie chcą słuchać młodzi ludzie, przeważnie Ci bardzo potrzebujący autorytetu i wsparcia – dzieciaki w tarapatach. Taka żywa, pomocowa pamięć to dla nas największa wartość.”

Ziuk Kaczkowski
Tata księdza Jana Kaczkowskiego, fundator

Wspieramy NGO w realizacji statutowej działalności

Nasze partnerstwo opiera się na wspólnocie wartości, które napędzają do zmiany i poprawiają jakość życia osób potrzebujących.

Będąc Mecenasem Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego przyczyniamy się do rozwoju projektów edukacyjnych, które pozwalają młodym talentom rozwijać się i kształtować swoją przyszłość z sukcesem.

Każdy zasługuje na taką szansę. Ksiądz Jan Kaczkowski – JOHNNY, był dla wielu ludzi życiową inspiracją, a wartości, które niósł, są nam bardzo bliskie. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej i uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich.

Gwarancja Spokoju – Nasza Moc dla Dzieci i Młodzieży w Tarapatach

PAKA to projekt, który powstał w odpowiedzi na potrzeby młodego pokolenia. Patryk Galewski to autentyczny bohater, który inspiruje młodzież do wejścia na dobrą drogę i walczenia o swoją przyszłości. Podczas wspólnego gotowania posiłków, uczy rozmowy i czerpania radości z prostych, życiowych czynności.

PAKA = PAtryk + KAczkowski

Film „JOHNNY”
JOHNNY JOHNNY JOHNNY

Osobista historia Patryka Galewskiego i opowieść o jego znajomości z Ks. Janem Kaczkowskim doczekały się filmowej adaptacji. „JOHNNY” to oparte na faktach świadectwo o nietypowej, męskiej przyjaźni i o tym, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.

Chcemy, aby nasza #Gwarancjaspokoju objęła swoją mocą jak najwięcej dzieci i młodzieży w tarapatach. Idąc za słowami Ks. Kaczkowskiego – jak masz, to się podziel.
Jesteśmy dumni, mogąc być częścią tego dzieła, a to dopiero początek, ponieważ, podobnie jak Ks. Jan – staramy się „nie widzieć przeszkód”.

Jak Masz To Się Podziel

Jest wiele sposób na wspieranie PAKI i Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego:
Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.