PROMOCJA NA CZAS POWROTU DO SZKOŁY – ETAP 1

1-lekcja-oszczednosci-content-header

Powrót do szkoły? To świetnie! Najwyższy czas na 4 promocyjne lekcje oszczędzania.

Najnowsza promocja KRISPOL osłodzi Wam koniec lata i powrót do szkolnego trybu życia. Przez cały wrzesień, co tydzień będziemy Was zaskakiwać nową ofertą specjalną. Nasze lekcje oszczędzania pomogą Wam przygotować dom do roli azylu na jesienną niepogodę.

Lekcja 1 – Matematyka

Zapraszamy na ćwiczenia z odejmowania cen!  Tylko od 3 do 9 września 2018 przy zakupie bramy garażowej lub rolet oferujemy automatykę w cenie niższej o 25%.

Automatyka serii STARCUS to nowoczesne i wygodne napędy do bram garażowych i rolet zewnętrznych. W estetycznych obudowach znajdują się mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Napędy STARCUS podnoszą i opuszczają bramę lub roletę wtedy, kiedy tego potrzebujesz, komfortowo i bez wysiłku.

 

Dom to miejsce, w którym odpoczywamy po intensywnym dniu, dlatego powinniśmy postawić na wygodne i pewne rozwiązania. Obecnie brama garażowa i rolety wyposażone w automatykę to niemal standard, który zapewnia potrzebny komfort. Ten jednorazowy wydatek, a raczej inwestycja, procentuje wygodą użytkowania na co dzień.

Zadanie domowe? Już dziś odwiedź salon KRISHOME lub punkt sprzedaży produktów KRISPOL i sprawdź, jak Ci się to opłaca!

DO KOŃCA PROMOCJI
DNI
:
GODZINY
:
MINUTY
:
SEKUNDY

 

Promocja obowiązuje od 03.09.2018 do 09.09.2018.

CTA_button