Złote godło Najwyższa Jakość QI dla bramy KRISPOL

Złote godło najwyższa jakość QI dla bramy KRISPOL

Z przyjemnością informujemy, że nasza najcieplejsza brama – VENTE RFS 60 – została nagrodzona w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2015. Nasz produkt otrzymał najwyższe, Złote Godło konkursu w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości. Jury doceniło zalety i dopracowaną w każdym detalu konstrukcję bramy, która spełnia najwyższe standardy w zakresie termoizolacji, funkcjonalności i estetyki.

 

Model VENTE RFS 60 to brama zbudowana z paneli grubości 60 mm na całej wysokości, o wzmocnionym systemie uszczelnień. Jest ona doskonałym dopełnieniem kompleksowej oferty produktów KRISPOL do domów pasywnych i energooszczędnych, obejmującą także okna, rolety zewnętrzne i drzwi wejściowe.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski, prestiżowy program konkursowy, realizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego celem jest między innymi wyróżnianie firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy zarządzania i gwarantują klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do poznania bliżej najcieplejszej bramy KRISPOL nagrodzonej Złotym Godłem programu.

krispol-QI1