Wystartowała zimowa promocja

1170px

Ostatnia w tym roku promocja właśnie się rozpoczęła.

ZIMA NADCHODZI” to oferta, w której znajdują się flagowe produkty marki w przystępnych i obniżonych cenach.

Przygotowania do zimy rozpoczynamy specjalną promocją, która pomoże zamknąć stan surowy budowy przed nadejściem zimy. Nasza oferta pozwoli znacznie zoptymalizować koszty.

W odpowiedzi na najnowsze trendy, które w inwestycjach mieszkaniowych wykorzystują stolarkę aluminiową, pojawia się promocja na tarasowe drzwi aluminiowe. Teraz można kupić je w cenie nie odbiegającej znacznie od profili PVC. Nowoczesna stolarka aluminiowa doskonale zniesie najtrudniejsze warunki zewnętrzne. Konstrukcje są odporne na wilgoć, zmiany temperatur czy uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształcają się pod wpływem ciepła
i promieni UV. Profile aluminiowe są też chętnie wybierane przez architektów, którzy wkomponowują je w nowoczesne realizacje budynków.

Oferta zimowa obejmuje również promocyjne ceny na automatykę bram garażowych i rolet. Automatyczne bramy i rolety stały się już standardem, a przede wszystkim synonimem wygody. Ułatwiają one oszczędzanie energii i poprawiają skuteczność ochrony antywłamaniowej. W promocji będzie można nabyć wybrane produkty nawet z 40 procentowym rabatem.

Na koniec wraca też znana i lubiana promocja na 3 szybę za połowę ceny. To gratka zwłaszcza dla klientów planujących inwestycje energooszczędne, gdyż z tymi produktami można osiągnąć bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Charakteryzują się też one wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne co sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe.

– To już ostatnia promocja w tym roku. Na naszych klientów czeka paleta flagowych produktów w atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość zakupu produktów teraz i przesunięcia montażu na wiosnę. – mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

Promocja trwa od 15.10 – 30.11.2018 r.

Zamów BEZPŁATNĄ wycenę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krispol sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celach dostarczania informacji handlowych.


Wyrażam dobrowolną zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (w tym danych kontaktowych z powyższego formularza) przez KRISPOL sp. z o.o. w celach kontaktowych innemu administratorowi - lokalnemu partnerowi handlowemu zgodnie z Polityką Prywatności. Klikając na to łącze, mogą Państwo uzyskać więcej informacji o administratorze danych, celach przetwarzania i Państwa uprawnieniach.