# Aktualności

05.12.23

Zaplanuj remont. W KRISPOL pomożemy Ci na nim zaoszczędzić

Choć dla większości inwestorów zima nieodłącznie kojarzy się z przestojami na budowach, wychodzimy z założenia, że każda pora rok jest dobra, aby zaplanować szybki remont, który nie pochłonie majątku.

Generalny remont domu lub mieszkania to oczywiście skomplikowana, wieloetapowa operacja, jednak pierwsze odczuwalne i widoczne efekty można uzyskać poprzez dociepleniu budynku, montaż rolet elewacyjnych, a także wymianę okien i drzwi zewnętrznych na nowe.

Zaplanuj #remont z KRISPOL

Dobór stolarki otworowej to jedna z najważniejszych kwestii podczas modernizacji domu. Wielu inwestorów zastanawia się, na jakie rozwiązania postawić, aby być w pełni zadowolonym z wyboru. W takim przypadku, warto skorzystać z rekomendacji.

Nowa linia ekonomicznych okien FEN 78, drzwi zewnętrznych SOLANO 86 oraz obniżona cena rolet zewnętrznych to propozycje, które nie zrujnują domowego budżetu remontowego, a jednocześnie pozwolą zatrzymać ciepło w domu.

Stolarka KRISPOL znajduje się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów spełniających wymagania Programu Czyste Powietrze i kwalifikujących się do ulgi termomodernizacyjnej.

Bez względu na to, czy planujesz kapitalny czy szybki remont, skorzystaj z porady specjalistów.

Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.