Zainspiruj

się

doskonałymi rozwiązaniami
dla Twojego domu!

Zapraszamy Cię
do naszego świata
pełnego inspiracji

Znajdź w nim swój styl i razem z KRISPOL zamień marzenia w rzeczywistość.

Zapisz się na newsletter

Piekno to klucz do zrownowazonego projektowania 3

Spójność i harmonia całego systemu

Tak jak Ty, cenimy piękno i estetykę w rozwiązaniach dla domu. Wierzymy, że dom potrafi do nas mówić poprzez język wizualny, wyrażający się w kolorach, fakturach i kształtach elementów, które go tworzą.

Jest on również odzwierciedleniem nastrojów, które w nim panują i charakterów jego mieszkańców. To skomplikowany zbiór połączeń, w którym każdy poszczególny element przekłada się na spójność i harmonię całego systemu.

Specjalnie dla Ciebie, szyjemy stolarkę na miarę

Każdy projekt zaczyna się od ludzi, ich marzeń, potrzeb i pomysłów. Aby mogły się one wyklarować, potrzebna jest jednak inspiracja. Cieszymy się, że poszukujesz jej właśnie tutaj, bo mamy dla Ciebie coś specjalnego. Stworzyliśmy koncepcję, która z jednej strony odpowiada wyzwaniom stawianym przez budownictwo energooszczędne, z drugiej jest wizytówką współczesnej architektury.

Zapisz się na newsletter
Poznaj komplet energooszczednej stolarki od KRISPOL

Poznaj komplet energooszczędnej
stolarki od KRISPOL

Najwyższej jakość produkty dla domu, piękne i użyteczne, tworzą ramy nowoczesnego designu. Od ponad 30 lat projektujemy rozwiązania skoncentrowane na uzyskaniu jak największego komfortu i wygody użytkowania, perfekcyjnie dopasowane, o ponadczasowym charakterze. Kreujemy produkty tailored-made, na indywidualne zamówienie, w całkowicie zdigitalizowany sposób.

Naszą ofertę adresujemy do inwestorów poszukujących wysokiej jakości okien, drzwi zewnętrznych, bram garażowych, rolet i żaluzji fasadowych. Wyznajemy zasadę, że dobrze dobrany komplet stolarki dla domu, wykonany z bezpiecznych dla środowiska materiałów i zintegrowana z nimi automatyka, to dla inwestora Gwarancja Spokoju na wiele lat.

Zapisz się na newsletter
Specjalnie dla Ciebie szyjemy stolarke na miare

Piękno to klucz do zrównoważonego
projektowania

W obecnych czasach tempo życia jest ogromne, a luksusu upatruje się w harmonii i niezmąconym spokoju. Podążając za potrzebami naszych Klientów, projektujemy stolarkę dla domu w przemyślany i ergonomiczny sposób. Bazujemy na naturalnym pięknie zaklętym w nowoczesnych i bezpiecznych produktach o doskonałych parametrach technicznych.

Zapisz się na newsletter

Harmonia aranżacji bez względu na wybór

Każdego dnia dajemy inwestorom możliwość wybierania rozwiązań skrojonych na miarę swoich potrzeb. Bez względu na to, czy zdecydują się na okna PVC, aluminiowe czy połączą oba rozwiązania, mogą liczyć na spójność kolorystyczną wszystkich elementów stolarki.

Produkty linii HOME dostępne są w kilkudziesięciu wzorach oklein, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. Integralność faktur, barw i kształtów gwarantuje harmonię aranżacji i jest niezwykle pożądanym rozwiązanie w nowoczesnych inwestycjach.

Odpowiednie rozwiązania dla Twojego domu

Posłuchaj swojej intuicji i po prostu wybierz rozwiązania, które zapewnią Ci Gwarancję Spokoju. Odwiedź certyfikowany Salon KRISHOME, w którym zamówisz komplet energooszczędnej stolarki dla domu. Zainspiruj się i zbuduj z nami swój wymarzony dom

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.