# Aktualności

26.09.22

W KRISPOL #wspieramytermomodernizacje

FAKT 1: Znaczna część domów w Polsce jest nieocieplona lub niedostatecznie ocieplona. Takie budynki są narażone na bardzo szybkie wychładzanie się, a ich zapotrzebowanie na energię cieplną jest znacznie wyższe niż w przypadku ocieplonych domów. To z kolei skutkuje wzrostem rachunków za ogrzewanie i znacznie większą emisją CO2 do atmosfery.

FAKT 2: Zgodnie z badaniami WHO, każdego roku na skutek smogu oraz wywołanych przez niego chorób umiera nawet 50 tysięcy osób w Polsce. Głównym źródłem zanieczyszczeń są tak zwane “kopciuchy” – wykorzystywane w gospodarstwach domowych kotły oraz piece niskiej emisji.

Aby zachęcić Polaków do zmniejszania zapotrzebowania na energię i niwelowania strat ciepła w swoich domach, zostały wprowadzone programy rządowe m.in. “Czyste powietrze”. Bardzo ważnym elementem działań na rzecz poprawy jakości powietrza jest także ulga termomodernizacyjna.

Nie trać energii. Zamień swój stary dom na dom, który na siebie zarabia

O ile w przypadku nowego budownictwa osiągnięcie dobrych standardów energetycznych nie stanowi dziś dużego problemu, o tyle termomodernizacja starego domu może być nie lada wyzwaniem. Kluczowe znaczenie ma właściwy dobór stolarki oraz jej prawidłowy montaż.

Okna PVC i ALU – ciepła ramka za 1 zł netto

System ciepłego montażu bramy garażowej – 30% taniej

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 31 października 2022 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

W dalszym ciągu zastanawiasz się, czy warto podjąć się termomodernizacji domu?

Przeczytaj nasz artykuł, poznaj szczegóły dotyczące ulgi termomodernizacyjnej 2022 i sprawdź, co i jak odliczyć.


Skontaktuj się z najbliższym Salonem KRISHOME i umów się na bezpłatny pomiar.    Nasze najbliższe salony

    Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

    Sprawdź wszystkie nasze salony

    Zapisz się na nasz newsletter

    To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.