# Aktualności

26.09.22

W KRISPOL #wspieramyinwestycje, dlatego…

1200x800 przemysl 1

Pomożemy Ci rozwiać wątpliwość – kupować czy poczekać?

Kupować, jednak z dobrym planem działania, korzystając z okazji cenowych i wybierając odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Postaw na niezawodne  rozwiązania od rekomendowanego producenta i zyskaj gwarancję ich niezawodnego użytkowania. Choć zakup solidnych rozwiązań zawsze będzie droższy, nie warto inwestować w produkty, które po kilku latach trzeba będzie wymienić.

Nauczymy Cię dokonywać dobrych wyborów

Ceny są nieprzewidywalne, dlatego trudno podjąć decyzję, kiedy dokonać zakupu. Doskonale to rozumiemy, dlatego zachęcamy do podejmowania śmiałych i szybkich decyzji w oparciu o atrakcyjne okazje cenowe. Promujemy wybór dobrej jakości produktów od solidnego producenta i korzystanie z atrakcyjnych ofert cenowych podczas ich zakupu. Jesteśmy przekonani, że to decyzja, która opłaci się każdemu inwestorowi.

Przekonamy Cię, że warto wybrać rozwiązania marki KRISPOL

Przemysłowe bramy segmentowe wraz z dopasowaną automatyką to rozwiązania bezpieczne i bezproblemowe w obsłudze, które sprawdzą się w praktycznie każdym biznesie. Dzięki indywidulanemu podejściu i precyzji wykonania, skutecznie zoptymalizują przestrzeń budynku i sprostają wymaganiom każdego dnia pracy. Nieważne, czy mówimy o małym warsztacie, czy o wielkopowierzchniowej hali magazynowej. W przypadku każdej inwestycji tak samo ważne jest, aby stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki dla rozwoju biznesu.

Kup segmentową bramę przemysłową, a napęd STARCUS otrzymasz z rabatem 30%.

Nowa oferta w ramach akcji ZDECYDOWANI PŁACĄ MNIEJ to nie tylko możliwość zakupu segmentowej bramy przemysłowej wraz z napędem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim świetna okazja do zainwestowania w produkty, które ułatwią rozwój  biznesu.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 20 września 2022 r. do 4 października 2022 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.


Skontaktuj się z najbliższym Salonem KRISHOME i umów się na bezpłatny pomiar.    Nasze najbliższe salony

    Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

    Sprawdź wszystkie nasze salony

    Zapisz się na nasz newsletter

    To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.