# Aktualności

26.09.22

W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego…

1200x800 garaz 1

Pomożemy Ci rozwiać wątpliwość – inwestować czy poczekać?

Inwestować, jednak warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetu przychodzi czas na ich wybór. Postaw na komplet stolarki od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju. Choć zakup solidnych rozwiązań zawsze będzie droższy, nie warto inwestować w produkty, które po kilku latach trzeba będzie wymienić.

Nauczymy Cię dokonywać dobrych wyborów

Ceny są nieprzewidywalne, dlatego trudno podjąć decyzję, kiedy dokonać zakupu stolarki dla swojej inwestycji. Doskonale to rozumiemy, dlatego wychodząc z zasady – Zdecydowani płacą mniej – zachęcamy do podejmowania śmiałych i szybkich decyzji w oparciu o atrakcyjne okazje cenowe. To najlepszy sposób, aby kupić sprawdzone produkty w korzystnej cenie, zamontować je w swoim domu, a w przyszłości zaoszczędzić na rachunkach.

Przekonamy Cię, że wszystkie elementy domu mają znaczenie

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki. Zarówno okna, drzwi, jak i bramy garażowe, mają za zadanie zabezpieczać dom przed włamaniem, a także zapobiegać utratom energii cieplnej. Postaw na produkty, które spełnią te wymagania. Dzięki temu osiągniesz wyjątkowy efekt, który w przyszłości przełoży się na pełną symbiozę domu i jego mieszkańców.

Wybór dobrej jakości produktu od solidnego producenta i skorzystanie z atrakcyjnej oferty cenowej podczas jego zakupu to decyzja, która opłaci się każdemu inwestorowi.  

Kup segmentową bramę garażową, a napęd STARCUS otrzymasz z rabatem 20%.

Nowa oferta w ramach akcji ZDECYDOWANI PŁACĄ MNIEJ to nie tylko możliwość zakupu najpopularniejszego rozwiązania na rynku wraz z napędem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim świetna okazja do zainwestowania w produkty dla domu, które zapewnią Gwarancję spokoju.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 20 września 2022 r. do 4 października 2022 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.


Skontaktuj się z najbliższym Salonem KRISHOME i umów się na bezpłatny pomiar.    Nasze najbliższe salony

    Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

    Sprawdź wszystkie nasze salony

    Zapisz się na nasz newsletter

    To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.