Uwolnij wyobraźnię – Promocja na aluminiowe okna i drzwi tarasowe

1170px

Pierwsza w ofercie HOME stolarka aluminiowa FEN86A to odpowiedź na coraz silniejszy trend architektoniczny, w którym królują wielkie przeszklenia i nietypowe konstrukcje.

Do największych zalet stolarki aluminiowej należy imponująca trwałość oraz możliwość tworzenia wielkogabarytowych konstrukcji.

Uwolnij wyobraźnię podczas projektowania wymarzonego domu. Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań, po prostu skorzystaj z możliwości jakie oferuje stolarka aluminiowa.

Jeśli w codziennym życiu cenią Państwo naturę, warto zaprosić ją do domu. W systemie FEN86A HST nawet jedno skrzydło może mieć szerokość 3,3 metra. W przypadku drzwi tarasowych HST, można zaplanować szklaną ścianę o szerokości nawet do 12 metrów, a to z pewnością odmieni Państwa spojrzenie na świat.

Naszym celem jest przekonanie Inwestorów do nowoczesnych rozwiązań aluminiowej. Do końca lipca ogłaszamy promocję, w której stolarka aluminiowa FEN86A dostępna jest z 25% rabatem detalicznym.

KRISPOL oferuje pełną swobodę aranżacyjną. To od Inwestora zależy jaki produkt finalnie wybierze do projektu swojego domu w myśl zasady „Zrób to po swojemu”. Dzięki okleinowaniu stolarki aluminiowej, mogą Państwo dowolnie łączyć i miksować stolarkę aluminiową ze stolarką PVC na jednej budowie.

Szeroka paleta kolorystyczna oraz opcja Bikolor pozwoli spersonalizować komplet stolarki: okna, drzwi tarasowe, żaluzje fasadowe, rolety, drzwi oraz bramy, bez znaczenia z jakiego materiału zostały wykonane.

Zapraszamy do sieci salonów KRISHOME oraz Punktów Sprzedaży w całej Polsce.

Wyraź swój charakter. Skorzystaj z okazji.

Promocja obowiązuje od 01.07.2019 do 31.07.2019 r.

Znajdź Punkt sprzedaży!

Masz pytania? Zostaw do siebie kontakt!

 Wyrażam dobrowolną zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (w tym danych kontaktowych z powyższego formularza) przez KRISPOL sp. z o.o. w celach kontaktowych innemu administratorowi - lokalnemu partnerowi handlowemu Wyrażam dobrowolną zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (w tym danych kontaktowych z powyższego formularza) przez KRISPOL sp. z o.o. w celach kontaktowych innemu administratorowi - lokalnemu partnerowi handlowemu zgodnie z Polityką Prywatności. Klikając na to łącze, mogą Państwo uzyskać więcej informacji o administratorze danych, celach przetwarzania i Państwa uprawnieniach. Zaznaczenie powyższej zgody jest konieczne, jeśli chcą Państwo abyśmy się z nimi skontaktowali w celu przedstawienia oferty handowej.


 Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od KRISPOL sp. z o.o. wiadomości o charakterze marketingowym (newsletter) pocztą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od KRISPOL sp. z o.o. wiadomości o charakterze marketingowym (newsletter) pocztą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail. W każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z subskrypcji. Pod linkiem Polityka Prywatności możecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat udzielonej zgody, danych Administratora oraz Państwa prawach.

Zamów katalog