STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE

baner-HATTRICK-maj-2017-2

STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE!

Ciepła brama garażowa VENTE z panelem o grubości 60 mm napędzana komfortową automatyką STARCUS i sterowana smartfonem, to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę użytkowania bramy, a jednocześnie chcieliby, aby brama garażowa zapewniała komfort cieplny w pomieszczeniu, które chroni.

Podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, podwójne uszczelnienia międzysekcyjne oraz dwuwargowa uszczelka obwodowa to elementy bramy, które zagwarantują doskonałą izolację termiczną pomieszczenia. Bramę garażową VENTE można wyposażyć w liczne dodatki, a szeroka gama oklein oraz kolorów z palety RAL pozwoli dopasować bramę do domów o różnych stylach architektonicznych.

Aby podnieść wygodę użytkowania bramy warto wyposażyć ją w nowoczesną i wytrzymałą automatykę STARCUS o znakomitych parametrach technicznych.

Komfortowy duet obejmujący bramę i automatykę można uzupełnić o system KRISPOL HOME MANAGER składający się ze sterownika KRISPOL GATE oraz aplikacji na smartfona. Aplikacja wykorzystuje technologię Bluetooth Smart tworząc niezależną i bezpieczną sieć w otoczeniu domu, dając równoczesny dostęp wielu użytkownikom w tym samym czasie. KRISPOL HOME MANAGER to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zdarza się gubić pilota oraz dla tych, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem.

Tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów najcieplejsza brama garażowa z panelem o grubości 60 mm, automatyka do bram garażowych STARCUS oraz system KRISPOL HOME MANAGER dostępne są w atrakcyjnej promocji bez VAT (-23%).

Szczegóły promocji dostępne są w punktach sprzedaży KRISPOL lub na podstronie promocji.