Nasze najbliższe salony

Udostępnij lokalizację, żeby zobaczyć najbliższy salon

Sprawdź wszystkie nasze salony

Czego chcesz się dowiedzieć?

Konserwacja produktów

Minimum raz na pół roku. Należy również pamiętać, że raz do roku produkt powinien być sprawdzony przez wykwalifikowany serwis.

Więcej o konserwacji przeczytasz na naszym blogu:
– Konserwacja i czyszczenie bramy garażowej
– 4 proste kroki do czystych i zadbanych okien

Polecamy także materiały wideo:
ZOBACZ FILM
ZOBACZ FILM

Procedura serwisowa

Zgłoszenie serwisowe należy zgłosić w punkcie, w którym dokonało się zakupu.

Inwestor powinien otrzymać kartę gwarancyjną odbierając produkt. Warunki gwarancji są dostępne na stronie internetowej.

Produkty

Obowiązujące prawo budowlane i wprowadzone Warunki Techniczne 2021 tak naprawdę zobowiązują inwestorów do budowania domów energooszczędnych, a co za tym idzie – wyboru stolarki okiennej o określonych parametrach.

Okna są produktem, który ma służyć przez wiele lat, warto zadbać, by były funkcjonalne, energooszczędne, bezpieczne, a producent, którego wybieramy oferował przejrzysty system serwisowo-gwarancyjny. Na okna KRISPOL inwestor otrzymuje 7 lat gwarancji.

Przy wyborze stolarki okienno-drzwiowe, osłon i bramy garażowej zawsze warto kierować się potrzebami przyszłych mieszkańców, a także specyfiką samej inwestycji. Często w takim wyborze nieoceniona okazuje się pomoc Doradcy Techniczno-Handlowego w Salonie KRISHOME, który doradza, jak dobrać produkty.

Warto przemyśleć kwestie estetyczne, aspekty bezpieczeństwa, ale również parametry cieplne. Niejednokrotnie radzimy inwestorom, by brali pod uwagę również serwis posprzedażowy.

Tak. Wyróżniamy kilka poziomów zabezpieczeń na włamanie – okna w klasie RC1N, RC2N i RC2. Wybór okna w klasie odporności na włamanie jest fakultatywny i należy taką chęć zgłosić podczas wstępnej kalkulacji okien.

Jednocześnie warto pamiętać, że klasa RC to wydłużony czas dostania się do wnętrza domu. Skutecznym rozwiązaniem poprawiającym bezpieczeństwo mieszkańców jest również wyposażenie okien w kontaktrony, które można podpiąć do dowolnego systemu alarmowego.

Udzielamy 7-letniej gwarancji na okna aluminiowe i PVC, 5-letniej gwarancji na bramy garażowe, drzwi SOLANO, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe. Warunkiem jest coroczne wykonywanie przeglądów serwisowych. Szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji obsługi produktu.

Ciepły montaż może odnosić się do różnych kategorii produktowych – można zastosować go zarówno w przypadku montażu bramy garażowej, jak i okien PVC.

Ciepły montaż bramy garażowej: ZOBACZ FILM

Szczelny montaż okien: ZOBACZ FILM

Produkty marki KRISPOL dostępne są w Salonach KRISHOME i punktach handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce.

Aktualną listę salonów można znaleźć w zakładce GDZIE KUPIĆ?

W związku z tym, że każdy produkt składa się z wielu elementów, chęć zakupu części zamiennych, należy konsultować z Doradcą Techniczno-Handlowym w Salonie KRISHOME lub punktach handlowych.

W celu ułatwienia inwestorom programowania napędu STARCUS stworzyliśmy playlistę na Youtubie, w materiałach wideo krok po kroku przedstawiamy, jak przeprowadzić instalację – ZOBACZ FILMY

Uprzejmie prosimy o kontakt na adres e-mailowy: marketing@krispol.pl

Komplet stolarki otworowej – to nazwa dla produktów, które są niezbędne przy budowie domu – okna, drzwi wejściowe, brama garażowa, osłony – rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe.

Usługi budowlane należy indywidualnie konsultować w wybranym salonie sprzedaży.

Terminy realizacji zamówień są ustalane po ich złożeniu indywidualnie. Orientacyjny termin można uzyskać w momencie otrzymania oferty.

Folię ochronną należy usunąć bezpośrednio po montażu okien, poniżej znajdą Państwo wideo z instrukcją. Jednocześnie przypominamy, że okna powinny zostać zabezpieczone na dalsze prace na budowie.

Okna aluminiowe: ZOBACZ FILM

Okna PVC: ZOBACZ FILM

Oczywiście. Taka opcja jest dostępna w aplikacji myKRISPOL. Więcej o tym rozwiązaniu przeczytasz w zakładce Aplikacja myKRISPOL

Tak, jest aczkolwiek jest to uzależnione od zastosowanego napędu. Pytania prosimy kierować do Doradcy Techniczno-Handlowego w salonie KRISHOME.

Pozycję rolety zewnętrznej można zweryfikować w aplikacji myKRISPOL.

Roletę możemy zabezpieczyć w czujnik wiatru, który zabezpiecza produkt, zwijając go przy bardzo silnych podmuchach wiatru. Siłę podmuchu wiatru rejestrowaną przez czujnik, ustawiamy samodzielnie.

Tak. Aplikację myKRISPOL można zintegrować ze światem IoT poprzez ALEXA (Amazon), SIRI (APPLE), Asystent Google, IFTTT.

W zależności od potrzeb inwestora. Napędy radiowe to większa wygoda montażu, sterowania i użytkowania, ale wyższa cena niż w przypadku napędów przewodowych.

Masz jakieś pytanie?

+48 61 662 41 00

Na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości między godziną
9.00 a 16.00 odpowie nasz konsultant.

    Skorzystaj z formularza

    Zapisz się na nasz newsletter

    To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.