1170x550

Dziękujemy za zaufanie i wyróżnienie Złotym Laurem Klienta. Robimy wszystko, by Salony KRISHOME nadal pozostały dla Państwa bezpieczną przestrzenią, a prace na Państwa budowach w zakresie stolarki otworowej mogły być planowo kontynuowane, pomimo panującej sytuacji.

Bezpieczne zakupy stolarki w Salonie KRISHOME w dobie pandemii:

UMOW-WIZYTE-W-SALONIE


UMÓW WIZYTĘ W SALONIE

Na konkretną datę i godzinę.


ODWIEDŹ SALON ONLINE

Umożliwiamy wideorozmowę z Doradcą Teczniczno-Handlowym za pomocą popularnych komunikatorów – Whats App, Messenger.


ŚRODKI OCHRONY

Wybierając się na wizytę w salonie, nie zapominaj o maseczce. Nasi Doradcy również będą obsługiwali Cię w wyposażeni w środki ochrony.


DEZYNFENCJA

Po wejściu do salonu zdezynfekuj ręce. Dbamy o to, by ekspozycja była regularnie dezynfekowana po każdej wizycie klienta, dodatkowo często wietrzymy wnętrza.


DYSTANS SPOŁECZNY

Przestrzegamy dystansu społecznego, który wynosi 2 metry i prosimy też o to naszych klientów.


JESTEŚMY ZDIGITALIZOWANI

Chcesz zdecydować się na zakup stolarki bez wychodzenia z domu? Umożliwiamy nie tylko konsultację online, ale również zdalne podpisanie umowy, szczegóły w wybranym przez Ciebie Salonie KRISHOME.


JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Masz pytania? A może chcesz umówić się na rozmowę w Salonie? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

mapa_krishome

CTA_button

Skorzystaj z bezpiecznej formy kontaktu. Zamów bezpłatną wycenę lub wideorozmowę, podczas której przekażesz doradcy swoje oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krispol sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celach dostarczania informacji handlowych oraz na udostępnienie moich danych osobowych (w tym danych kontaktowych z powyższego formularza) przez KRISPOL sp. z o.o. w celach kontaktowych innemu administratorowi - lokalnemu partnerowi handlowemu zgodnie z Polityką Prywatności - klikając na to łącze, mogą Państwo uzyskać więcej informacji o administratorze danych, celach przetwarzania i Państwa uprawnieniach.


Q&A – Zakup stolarki w dobie pandemii

Czy cały proces wyboru i zakupu stolarki może odbyć się online?

Zamówienie stolarki jest procesem – wstępną rozmowę, która ma na celu zbadanie potrzeb inwestycji, wycenę czy podpisanie umowy można oczywiście sfinalizować online. Wyjątkiem są tutaj pomiary na budowie, których muszą dokonać wykwalifikowani specjaliści.

Czy salony KRISHOME proponują spotkanie online?

Oczywiście. Odwiedź zakładkę Znajdź salon, następnie wybierz dogodną formę kontaktu – drogą mailową, telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji (aplikacja Messenger lub Whats App). Podczas rozmowy możesz zadać Doradcy Techniczno-Handlowemu pytania dotyczące doboru stolarki, obejrzeć ekspozycję, dokonać wstępnej wyceny okien, rolet, żaluzji, bramy czy drzwi wejściowych. Po zbadaniu potrzeb, a często również wideo konsultacji otrzymasz mailowo indywidualną wycenę wybranych elementów lub całego kompletu stolarki.

W następnym kroku, po krótkim wywiadzie  dotyczącym stanu zdrowia inwestora i braku przeciwwskazań, umówiony zostanie bezpieczny pomiar na budowie. Ostatnim etapem jest finalizacja oferty i potwierdzenie warunków przez budującego mailowo lub podczas spotkania w odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym salonie KRISHOME.

Czy zamówienie stolarki przez Internet jest dłużej realizowane?

Tak, Sieć Salonów KRISHOME udostępnia klientowi możliwość zdalnego potwierdzenia umowy, bez konieczności wychodzenia z domu.

Czy zamówienie stolarki przez Internet jest dłużej realizowane?

Nie, wszystkie zlecenia docierają do producenta w takim samym czasie – bez względu na to, czy finalizacja umowy miała miejsce w salonie sprzedaży, czy przez Internet.

Czy pomiar na budowie jest bezpieczny?

Tak, stosujemy wszystkie środki bezpieczeństwa. Przed wizytą montażyści zapytają również o stan zdrowia i jeśli nie będzie przeciwskazań po stronie inwestora,  dokonają planowego pomiaru na budowie. Bardzo ważne, aby w dniu pomiaru wyeliminować obecność innych ekip budowlanych na terenie inwestycji, a także do minimum ograniczyć liczbę osób. Aby zachować bezpieczeństwo, monterzy nie przywitają się poprzez podanie ręki, będą zachowywali bezpieczną odległość, dezynfekowali często ręce, a także stosowali środki ochrony osobistej.

Czy wizyta w salonie jest możliwa?

Tak, stosujemy wszelkie środki prewencyjne,  przeszkolenie doradców techniczno-handlowych, a także zdrowy rozsądek kupujących – pozwalają na bezpieczną wizytę w salonie KRISHOME.

Zanim umówisz się na spotkanie, doradca zapyta (podobnie jak przy umawianiu pomiarów na budowie czy montażu) o stan zdrowia, jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań, umówiony zostanie dogodny termin wizyty. W trakcie spotkania salon będzie zamknięty dla innych kupujących, przed wizytą wykonywana będzie staranna dezynfekcja, a pracownicy zastosują środki ochrony osobistej i nie przywitają inwestora poprzez podanie ręki, dodatkowo będą zobowiązani do zachowywania dystansu. Jeżeli zdecydujesz się na finalizację umowy w salonie, rekomendowane są transakcje bezgotówkowe.

Czy montaż na budowie to zagrożenie?

Nie, podobnie, jak w przypadku pomiarów na budowie – zastosowanie wszystkich środków ostrożności i przy braku przeciwskazań, możliwe jest kontynuowanie prac bez przeszkód
i opóźnień.

Zobacz wideo jak złożyć zamówienie online na stolarkę w Salonach KRISHOME