# Aktualności

17.01.22

Sprawdź najcieplejszą bramę KRISPOL

Poznaj najcieplejszą bramę garażową marki KRISPOL – model VENTE K2 RFS 60. Powstanie tej wyjątkowej linii bram jest między innymi efektem obserwacji rozwoju współczesnego budownictwa, które zmierza ku rosnącej energooszczędności.

infografika-brama

Co wyróżnia bramy VENTE K2 RFS 60?

Istotą innowacji są solidne panele garażowe o kształcie chroniącym palce, grubości 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m²K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000×2500 mm). Panel zachowuje grubość 60 mm na całej swojej wysokości – także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami.

Sekret najcieplejszej bramy KRISPOL tkwi jednak nie tylko w grubszym panelu. Wyposażyliśmy ją we wzmocniony system uszczelnień, na który składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panela: uszczelka dwuwargowa i dodatkowa uszczelka jednowargo.

Zastosowaliśmy także rozwiązanie znane z innych bram KRISPOL – kształt łuku górnego zaprojektowany tak, aby optymalnie dociskał górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna.Bezkompromisowa estetyka

Pracując nad konstrukcją nowej bramy nie zapomnieliśmy o tym, z czego od lat słynie marka KRISPOL, czyli bezkompromisowej estetyce. Bramy VENTE K2 RFS 60 zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME, obejmującej kilkadziesiąt oklein i ponad 200 barw z palety RAL!


Bezpieczeństwo

Standardowym wyposażeniem bram VENTE K2 RFS 60 jest zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, bezpieczna konstrukcjapaneli, osłony na rolki jezdne, a w bramach automatycznych – wyłącznik przeciążeniowy.


Dopasowanie do Twojego garażu

Bramy VENTE K2 RFS 60 są dostępne w wymiarach co 1 mm oraz w trzech typach prowadzeń, a minimalne wymagane nadproże wynosizaledwie 150 mm. Daje to ogromne możliwości dostosowania do różnych garaży i warunków zabudowy. W ofercie znajdziesz szeroki wybór napędów, zróżnicowanych pod względem wyposażenia i ceny.

Umów się już dziś na rozmowę o szczegółach oferty u Twojego najbliższego Partnera Handlowego KRISPOL.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.