Turek

Wybierz produkty

Wybierz punkt sprzedaży

PASIK HOUSE

Turek, ul. Milewskiego 10

Salon KRISHOME
BRAM TUR

Turek, Cisew 1A

63 278 33 18
Partner Handlowy
P.P.H.U. “SUN DAY” ZDZISŁAW KRZESIŃSKI

Turek, ul. 3 Maja 8

63 280 20 24
Partner Handlowy

Bramy garażowe Turek

Gdy chodzi o bramy garażowe w Turku, firma KRISPOL ma do zaoferowania swoim klientom wyłącznie niezawodne i nowoczesne urządzenia. Dostępne w Turku bramy segmentowe i rolowane cechują się wysokim współczynnikiem izolacyjności, stojącą na najwyższym poziomie estetyką wizualną i wytrzymałością na uszkodzenia. Szeroka oferta proponowanych w Turku wariantów bram pozwoli Ci wybrać rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Okna PVC Turek

Okna PCV to najchętniej wybierany przez inwestorów wariant okien. Okna PVC dostępne w Turku w salonie KRISPOL cechują się wytrzymałością, wysoką estetyką wykonania, a ponadto pozwalają obniżyć rachunki za zużycie energii. Wśród oferowanych przez KRISPOL w Turku okien plastikowych znajdują się wyłącznie najwyższej jakości okna serii FEN. Bogata oferta kolorystyczna okien sprzedawanych w Turku, a także możliwość pokrycia ich okleiną, sprawiają, że każdy z łatwością dobierze wariant idealny dla danego budynku.

Rolety zewnętrzne Turek

Oferowane przez KRISPOL w Turku rolety zewnętrzne to spełniające wiele ważnych funkcji nowoczesne osłony okien. Rolety proponowane przez firmę – dostępne w salonie w Turku i innych miastach Polski – chronią okna przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a także ułatwiają termoregulację pomieszczeń. Co więcej, rolety antysłoneczne znajdujące się w katalogu producenta skutecznią chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłoneczeniem.

Drzwi zewnętrzne Turek

SOLANO, czyli nowoczesne aluminiowe drzwi zewnętrzne dostępne w Turku w salonie KRISPOL, to drzwi, które pasują do każdego domu. Wyróżniają się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, która wpływa na bezpieczeństwo domowników, ale też cennymi walorami estetycznymi. Co ważne, energooszczędne drzwi sprzedawane w Turku przez KRISPOL mogą pozwolić Ci ograniczyć wydatki na ogrzewanie.