Rzeszów

Wybierz produkty

Wybierz punkt sprzedaży

MERABO

Rzeszów, ul. Lwowska 55

Salon KRISHOME
OKNO REST – PODKARPACKA GRUPA OKIENNA

Rzeszów, ul. Kraszewskiego 1

17 852 27 74
606 886 277
Partner Handlowy

Bramy garażowe Rzeszów

Każdy mieszkaniec domu z garażem wie, jak ważna jest prowadząca do garażu brama. W salonach KRISPOL w Rzeszowie znajdziesz wyłącznie bramy garażowe wytrzymałe, łatwe w użytkowaniu i wykonane z najwyższą troską o walory estetyczne. Bramy garażowe segmentowe oferowane przez producenta w Rzeszowie nie tylko wyróżniają się wyżej wymienionymi cechami, lecz także pozwalają zagospodarować znaczną przestrzeń parkingową dla auta, zarówno w garażu, jak i na podjeździe.

Napędy do bram garażowych Rzeszów

Co zrobić, aby korzystanie z bram garażowych stało się jeszcze łatwiejsze? Zdecydować się na niezawodne napędy do bram dostępne w Rzeszowie i innych miastach, w których znajdują się salony KRISPOL. Automatyka do bram garażowych STARCUS możliwa do zakupienia w Rzeszowie to idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Odbiorniki radiowe, w które wyposażone są systemy napędowe, pozwalają z łatwością sterować mechanizmami o doskonałych parametrach technicznych.

Okna PVC (PCV) Rzeszów

Okna PVC – dostępne w salonach KRISPOL w Rzeszowie i wielu innych miastach Polski – to najczęściej wybierany przez klientów rodzaj okien, zarówno do nowych, jak i starszych budynków. Okna plastikowe SOLANO producenta KRISPOL odznaczają się zaskakującą wytrzymałością, estetyką wykonania oraz zastosowanie rozwiązań umożliwiających skuteczne oszczędzanie energii. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt zakupu okien w Rzeszowie, zapoznaj się z cennikiem producenta.

Okna aluminiowe Rzeszów

Nowoczesne, niezwykle wytrzymałe na niekorzystne czynniki pogodowe, skrajne temperatury i wilgoć – takie właśnie są okna aluminiowe sprzedawane w Rzeszowie w punktach KRISPOL. Szeroki wybór dostępnych wariantów okien sprawia, że z łatwością zachowasz spójność kolorystyczną wszystkich elementów wykończenia budynku i nadasz mu pożądany charakter.

Rolety zewnętrzne Rzeszów

Rolety zewnętrzne dostępne w sklepach stacjonarnych KRISPOL w Rzeszowie stanowią system osłon okien idealny zarówno dla nowo powstałych budynków, jak i tych wybudowanych przed laty. Zapewniają one dodatkową izolację termiczną, chronią dom przed zbyt dużym nasłonecznieniem, a jego mieszkańcom dają poczucie intymności oraz bezpieczeństwa.

Żaluzje zewnętrzne Rzeszów

W przypadku budynków o dużej powierzchni okiennej doskonałym rozwiązaniem jest montaż żaluzji zewnętrznych, które zapewniają skuteczną ochronę termiczną oraz nadają bryle budynku nowoczesny, lekki wygląd. Żaluzje zewnętrzne w Rzeszowie w sklepach KRISPOL dostępne są w różnych wariantach pozwalających dostosować osłony do stylu wykończenia budynku.

Drzwi tarasowe Rzeszów

W domach jednorodzinnych coraz popularniejsze są duże, przeszklone drzwi tarasowe, pozwalające na doskonałą integrację pomieszczenia z ogrodem oraz zapewniające dopływ naturalnego światła do wnętrza. Funkcjonalne przesuwne i rozsuwne drzwi tarasowe, na które możesz się zdecydować w salonach KRISPOL w Rzeszowie, gwarantują wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa domowników, a także pomagają oszczędzać energię.

Drzwi zewnętrzne Rzeszów

KRISPOL to producent trwałych, funkcjonalnych i stylowych drzwi zewnętrznych, które są wizytówką domów w Rzeszowie i innych miastach Polski. Drzwi SOLANO, czyli seria drzwi zewnętrznych dostępnych w Rzeszowie wraz z montażem, zachwyca pięknem wykonania i zapewnia domownikom poczucie bezpieczeństwa. Te niezawodne drzwi wejściowe spełniają też rygorystyczne normy dotyczące energooszczędności i odznaczają się niebywałą łatwością użytkowania.

Bramy przemysłowe Rzeszów

Wytrzymałe bramy przemysłowe KRISPOL dostępne w salonach w Rzeszowie z powodzeniem wykorzystywane są w warunkach, w których od ich niezawodności zależy sprawne funkcjonowanie obiektu. W ofercie producenta znajdują się ściśle spersonalizowane, tworzone na wymiar bramy, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy.