Rzeszów

Wybierz produkty

Wybierz punkt sprzedaży

MYSZKA

Rzeszów, ul. Rejtana 20

17 862 21 02
602 776 850
Salon KRISHOME
ALMENO

Rzeszów, ul. Podkarpacka 63

17 864 22 15
535 340 482
Partner Handlowy
OKNO REST – PODKARPACKA GRUPA OKIENNA

Rzeszów, ul. Kraszewskiego 1

17 852 27 74
606 886 277
Partner Handlowy
KARMAR

Rzeszów, ul. Przemysłowa 3

17 852 19 17
607 057 034
Partner Handlowy

Bramy garażowe Rzeszów

Każdy mieszkaniec domu z garażem wie, jak ważna jest prowadząca do garażu brama. W salonach KRISPOL w Rzeszowie znajdziesz wyłącznie bramy garażowe wytrzymałe, łatwe w użytkowaniu i wykonane z najwyższą troską o walory estetyczne. Bramy garażowe segmentowe oferowane przez producenta w Rzeszowie nie tylko wyróżniają się wyżej wymienionymi cechami, lecz także pozwalają zagospodarować znaczną przestrzeń parkingową dla auta, zarówno w garażu, jak i na podjeździe.

Napędy do bram garażowych Rzeszów

Co zrobić, aby korzystanie z bram garażowych stało się jeszcze łatwiejsze? Zdecydować się na niezawodne napędy do bram dostępne w Rzeszowie i innych miastach, w których znajdują się salony KRISPOL. Automatyka do bram garażowych STARCUS możliwa do zakupienia w Rzeszowie to idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Odbiorniki radiowe, w które wyposażone są systemy napędowe, pozwalają z łatwością sterować mechanizmami o doskonałych parametrach technicznych.

Okna PVC (PCV) Rzeszów

Okna PVC – dostępne w salonach KRISPOL w Rzeszowie i wielu innych miastach Polski – to najczęściej wybierany przez klientów rodzaj okien, zarówno do nowych, jak i starszych budynków. Okna plastikowe SOLANO producenta KRISPOL odznaczają się zaskakującą wytrzymałością, estetyką wykonania oraz zastosowanie rozwiązań umożliwiających skuteczne oszczędzanie energii. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt zakupu okien w Rzeszowie, zapoznaj się z cennikiem producenta.

Okna aluminiowe Rzeszów

Nowoczesne, niezwykle wytrzymałe na niekorzystne czynniki pogodowe, skrajne temperatury i wilgoć – takie właśnie są okna aluminiowe sprzedawane w Rzeszowie w punktach KRISPOL. Szeroki wybór dostępnych wariantów okien sprawia, że z łatwością zachowasz spójność kolorystyczną wszystkich elementów wykończenia budynku i nadasz mu pożądany charakter.

Rolety zewnętrzne Rzeszów

Rolety zewnętrzne dostępne w sklepach stacjonarnych KRISPOL w Rzeszowie stanowią system osłon okien idealny zarówno dla nowo powstałych budynków, jak i tych wybudowanych przed laty. Zapewniają one dodatkową izolację termiczną, chronią dom przed zbyt dużym nasłonecznieniem, a jego mieszkańcom dają poczucie intymności oraz bezpieczeństwa.

Żaluzje zewnętrzne Rzeszów

W przypadku budynków o dużej powierzchni okiennej doskonałym rozwiązaniem jest montaż żaluzji zewnętrznych, które zapewniają skuteczną ochronę termiczną oraz nadają bryle budynku nowoczesny, lekki wygląd. Żaluzje zewnętrzne w Rzeszowie w sklepach KRISPOL dostępne są w różnych wariantach pozwalających dostosować osłony do stylu wykończenia budynku.

Drzwi tarasowe Rzeszów

W domach jednorodzinnych coraz popularniejsze są duże, przeszklone drzwi tarasowe, pozwalające na doskonałą integrację pomieszczenia z ogrodem oraz zapewniające dopływ naturalnego światła do wnętrza. Funkcjonalne przesuwne i rozsuwne drzwi tarasowe, na które możesz się zdecydować w salonach KRISPOL w Rzeszowie, gwarantują wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa domowników, a także pomagają oszczędzać energię.

Drzwi zewnętrzne Rzeszów

KRISPOL to producent trwałych, funkcjonalnych i stylowych drzwi zewnętrznych, które są wizytówką domów w Rzeszowie i innych miastach Polski. Drzwi SOLANO, czyli seria drzwi zewnętrznych dostępnych w Rzeszowie wraz z montażem, zachwyca pięknem wykonania i zapewnia domownikom poczucie bezpieczeństwa. Te niezawodne drzwi wejściowe spełniają też rygorystyczne normy dotyczące energooszczędności i odznaczają się niebywałą łatwością użytkowania.

Bramy przemysłowe Rzeszów

Wytrzymałe bramy przemysłowe KRISPOL dostępne w salonach w Rzeszowie z powodzeniem wykorzystywane są w warunkach, w których od ich niezawodności zależy sprawne funkcjonowanie obiektu. W ofercie producenta znajdują się ściśle spersonalizowane, tworzone na wymiar bramy, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy.