Gniezno

Wybierz produkty

Wybierz punkt sprzedaży

ROBSON ROBERT KONIECZNY

Gniezno, ul. Orzeszkowej 29A

505 071 415
Salon KRISHOME
FORPLAST

Gniezno, ul. Roosvelta 39C/3

Partner Handlowy

Bramy garażowe Gniezno

Brama garażowa bez wątpienia należy do najważniejszych elementów wykończenia budynku. Nic dziwnego zatem, że mamy wobec niej wysokie wymagania. Bramy garażowe oferowane przez KRISPOL w Gnieźnie to urządzenia, które zadowolą nawet bardzo wymagających klientów. Są wytrzymałe, działają bezawaryjnie i cicho, a ponadto wyróżniają się swoimi walorami wizualnymi. Co więcej, bramy w Gnieźnie dostępne w filiach producenta stanowią wybór idealny dla tych, którzy marzą o energooszczędnym domu. Szukasz bramy w Gnieźnie? Postaw na KRISPOL!

Napędy do bram garażowych Gniezno

Dlaczego warto zdecydować się na zakup napędu do bramy garażowej w Gnieźnie? Dla wygody. W asortymencie lokalnych punktów producenta znajdują się nowoczesne systemy napędowe STARCUS, które umożliwiają jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą obsługę bramy garażowej czy przemysłowej – za pomocą pilota lub klawiatury!

Okna PVC Gniezno

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien PVC w Gnieźnie i innych miastach Polski? Warto upewnić się, czy interesujący nas model cechuje się odpowiednią wytrzymałością i stopniem izolacyjności termicznej, a także pożądaną przez nas estetyką wykonania. Wszystkie te wymagania spełniają z pewnością dostępne w Gnieźnie okna FEN, oferowane przez KRISPOL. Co więcej, szerokie możliwości wykończenia dostępnych do nabycia w Gnieźnie okien plastikowych przy użyciu atrakcyjnej wizualnie okleiny, także wariantu BIKOLOR, pozwalają dopasować je do każdej elewacji. Poznaj proponowane przez KRISPOL w Gnieźnie okna PCV – ceny zaskoczą Cię swoją przystępnością!

Okna aluminiowe Gniezno

Oferowane przez KRISPOL w Gnieźnie okna aluminiowe to niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, oddziaływanie skrajnych temperatur i wilgoci typ okien. Ich liczne zalety docenią przede wszystkim inwestorzy gustujący w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych. To właśnie dzięki stolarce aluminiowej mogą powstawać konstrukcje takie jak ściany i fasady ze szkła. Okna aluminiowe to przyszłość!

Rolety zewnętrzne Gniezno

Rolety zewnętrzne dostępne w punktach KRISPOL w Gnieźnie, należące do serii KALIMA, pasują do każdego typu budynków. Czym wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań? Są urządzeniami uniwersalnymi. Zimą pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, latem natomiast – zapobiegają przegrzaniu wnętrz. Rolety proponowane przez KRISPOL w Gnieźnie dodatkowo chronią okna przed uszkodzeniami, a także pozytywnie wpływają na poczucie bezpieczeństwa i prywatności domowników. Gdy chodzi o rolety zewnętrzne w Gnieźnie oraz ich ceny – KRISPOL proponuje rozwiązania dostosowane do możliwości finansowych każdego klienta. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty gnieźnieńskiego salonu marki i wybrać określony model rolet zewnętrznych, zajrzyj do cennika.

Drzwi zewnętrzne Gniezno

Drzwi Gnieźnieńskie to arcydzieło sztuki romańskiej. Drzwi zewnętrzne oferowane przez KRISPOL w Gnieźnie stanowią natomiast idealny przykład najwyższej jakości drzwi codziennego użytku. Należące do serii SOLANO drzwi wejściowe dostępne w asortymencie gnieźnieńskich salonów producenta wyróżniają się znaczną wytrzymałością, która jest gwarantem bezpieczeństwa domowników, atrakcyjnością wizualną i wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej. Skutecznie redukują ubytki ciepła i stanowią miłą dla oka wizytówkę domu!