Dom tradycyjny dla fanów ponadczasowej klasyki

O tym, że moda się zmienia, wie każdy z nas. Wymarzony dom budujemy na długie lata, warto więc pomyśleć o uniwersalnej formie i projekcie. Połączenie klasycznej kompozycji z elementami drewna tworzy ciekawy efekt, na taki dom zdecydowali się inwestorzy KRISPOL.

Projekt, który uwielbiają Polacy

Znaczna część budowanych w Polsce domów nawiązuje swoją stylistyką do stylu tradycyjnego. Czym wyróżnia się taki typ budynku? Klasyczna kompozycja, stonowane dodatki, stolarka w odcieniach drewna i nawiązująca elewacja. Wszechstronność tego projektu sprawia, że wpisze się zarówno w zabudowę miejską, jak i obszary wiejskie.

Klasyczne odcienie stolarki

Nasi inwestorzy zdecydowali się na spójność kolorystyczną kompletu stolarki. Okleina „Orzech” komponuje się z bielą zastosowaną na elewacji budynku.

Na uwagę zyskują również rolety zewnętrzne, które są kolorystycznie dopasowane do okien PVC, tworząc spójną kompozycję.

Ciemny odcień stolarki pięknie komponuje się z białą elewacją budynku.

Rolety zewnętrzne to najczęściej wybierane osłony. Teraz można nimi wygodnie zarządzać z poziomu aplikacji myKRISPOL w smartfonie.

Okna panoramiczne często są rozwiązaniem wykorzystywanym w przestrzeni kuchennej, czy pomieszczeniach gospodarczych.

Strefa ogrodu jest ważnym miejscem, to tu rodzina spędza mnóstwo czasu wiosną i latem. Inwestorzy zdecydowali się na drzwi tarasowe w systemie PSK. Takie okna najpierw uchylamy i odsuwamy skrzydło od progu, a następnie przesuwamy po szynie znajdującej się w prowadnicy w dolnej części ościeżnicy. System zapewnia płynne i bezszelestne przesuwanie nawet bardzo dużych okien. Skrzydło okna w systemie PSK można również pozostawić w położeniu uchylonym w taki sam sposób jak w tradycyjnych oknach. Ich obsługa jest prosta, mimo dużych wymiarów i ciężaru.

Brama garażowa z ciepłym montażem

Zmotoryzowani inwestorzy na pewno docenią funkcjonalną, bezpieczną i automatyczną bramę od KRISPOL. Dla tych, którzy jeszcze bardziej cenią komfort – przydatna będzie aplikacja myKRISPOL, która umożliwia zarządzanie tym elementem domu z poziomu telefonu.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.