PROMOCJA NA CZAS POWROTU DO SZKOŁY – ETAP 2

1170px

Powrót do szkoły? To świetnie! Najwyższy czas na drugą lekcję oszczędzania.

Najnowsza promocja KRISPOL osłodzi Wam koniec lata i powrót do szkolnego trybu życia. Przez cały wrzesień, co tydzień będziemy Was zaskakiwać nową ofertą specjalną. Nasze lekcje oszczędzania pomogą Wam przygotować dom do roli azylu na jesienną niepogodę.

Lekcja 2 – Plastyka

W tym tygodniu poznajemy najnowsze trendy kolorystyczne w architekturze.
Beton, Sosna antyczna, Czarny czy trójwymiarowy Karbon… Skorzystaj z dowolnego dekoru na bramę i dopasuj do swojego stylu.

Gwarantujemy szeroki wybór i dajemy pewność, że niezależnie od upodobań estetycznych, cena bramy nie wzrośnie. Teraz ekskluzywne okleiny w promocyjnej cenie.

Tylko od 10 do 16 września 2018 wszystkie dekory, niezależnie od grupy kolorystycznej, w jednej cenie.

DO KOŃCA PROMOCJI
DNI
:
GODZINY
:
MINUTY
:
SEKUNDY

POKAŻ SWÓJ STYL.

Szeroka gama dekorów KRISPOL odzwierciedla różnorodność gustów i potrzeb inwestorów. Bez względu na to czy Państwo cenią styl tradycyjny czy nowoczesny, przygotowaliśmy pełen wachlarz dekorów wszechstronnych architektonicznie. Zaspokoją najbardziej wybredne gusta.

Zachęcamy do lektury artykułu “Stolarka w dobrym stylu“. Podpowiadamy, jak dobrać kolor stolarki do stylu domu.

Zapisz zadanie domowe. Odwiedź salon KRISHOME lub punkt sprzedaży produktów KRISPOL i sprawdź, jak Ci się to opłaca!

Promocja obowiązuje od 10.09.2018 do 16.09.2018.

CTA_button

Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie bramy i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL