PROMOCJA NA CZAS POWROTU DO SZKOŁY – ETAP 3

1170px

Powrót do szkoły? To świetnie! Najwyższy czas na trzecią lekcję oszczędzania.

Najnowsza promocja KRISPOL osłodzi Wam koniec lata i powrót do szkolnego trybu życia. Przez cały wrzesień, co tydzień będziemy Was zaskakiwać nową ofertą specjalną. Nasze lekcje oszczędzania pomogą Wam przygotować dom do roli azylu na jesienną niepogodę.

Lekcja 3 – Technika

W tym tygodniu uczymy się budowy okna. Niezależnie od sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujesz, czy masz już swój dom, mieszkanie, czy może dopiero się budujesz. Jednego jesteśmy pewni – Twoje stare okno tego nie potrafi.

Dobre okno charakteryzuje kilka podstawowych cech: ponadprzeciętna termoizolacja, wysoka estetyka, bezpieczeństwo i duża wygoda użytkowania.

Nowoczesne okno składa się z około 40 elementów. Każdy z nich ma ogromny wpływ na energooszczędność. Największym z elementów jest szyba. W nowoczesnych oknach stanowi około 85% powierzchni. W produktach KRISPOL montowane są szyby zespolone, które składają się z kilku tafli szkła i są doskonałą barierą termoizolacyjną, działającą w obie strony. Istnieje również możliwość wyposażenia okien w specjalną folię, poprawiającą dźwiękoszczelność okien.

Projektujemy rozwiązania nowoczesne, dominujące nad oknami starego typu w kilku kluczowych kwestiach. Dostępne są w ponad 40 okleinach i pełnej palecie barw. Dzięki zastosowaniu systemu bikolor istnieje możliwość dowolnego łączenia barw w zależności od koloru wnętrza domu i elewacji. Okna wykonujemy również w nietypowych kształtach.

Nowoczesne okna to po prostu gwarancja spokoju na co dzień.

Tylko od 17 do 23 września 2018, energooszczędne okna FEN 85 w cenie niższej o 25%.

DO KOŃCA PROMOCJI
DNI
:
GODZINY
:
MINUTY
:
SEKUNDY

Zainwestuj w ciepłe okna.

Okna FEN 85 to solidna inwestycja w przyszłość domu i gwarancja jego niskich kosztów utrzymana na długie lata.

Zbudowane są z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych wyposażonych w ciepłą ramkę. Profile zbudowane z sześciu komór o odpowiedniej szerokości pozwalają uzyskać optymalną izolację cieplną. To sprawia, że okna doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach.

System okienny FEN 85 to stabilna konstrukcja o doskonałym współczynniku przenikalności cieplnej Uw= 0,79 W/m2 K*, który odpowiada wymaganiom stawianym przez budownictwo energooszczędne.

Zapisz zadanie domowe. Odwiedź salon KRISHOME lub punkt sprzedaży produktów KRISPOL i sprawdź, jak Ci się to opłaca!

Wybierając okna do domu, warto zastanowić się nad pomieszczeniem, w których zostaną zamontowane.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka porad eksperckich na ten temat:

Okno w łazience.
Must have.

Jakie okno wybrać
do kuchni?

Wiemy czego nie potrafi
Twoje stare okno.

Okno w łazience post na FB

 

dabrowka-15-064

 

Promocja obowiązuje od 17.09.2018 do 23.09.2018.

CTA_button