PODWÓJNA NAGRODA ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Podwójna nagroda za najwyższą jakość

Za nami X, jubileuszowa Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International. Odbyła się ona 29 września br. w Warszawie, w Hotelu Marriott, i była poprzedzona Europejskim Forum Jakości. Podczas Gali zostały wręczone nagrody dla firm reprezentujących najwyższe standardy i inicjatywy jakościowe w Polsce.

Gala QI

Nasz system drzwi tarasowych HST85 otrzymał Złote Godło – Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości. Kapituła programu doceniła zalety tego najgłębszego i najcieplejszego systemu drzwi podnoszono-przesuwnych na rynku! Zawsze staramy się oferować Klientom rozwiązania, które nie będą ich w żaden sposób ograniczać. Nagrodzony w tym roku system drzwi HST85 jest efektem naszych starań i kolejnym przykładem produktu, który spełnia najwyższe wymagania z zakresu funkcjonalności, wymiarów, komfortowej obsługi, a także bardzo ważnej dla nas estetyki.

Jako trzykrotny Laureat Programu, nasza firma została również wyróżniona nagrodą specjalną – PERŁĄ QI. Statuetki odebrał Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

nagroda QI
Cieszymy się, że kampania „KRISPOL – Gwarancja spokoju” z udziałem naszego Ambasadora Łukasza Piszczka została właśnie wsparta tak mocną rekomendacją. Miło nam jest znaleźć się w gronie firm reprezentujących najwyższe standardy jakości i gwarantujących klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie.