Dołącz do zespołu KRISPOL!

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SERWISOWEJ

Lokalizacja: Zakład nr 2, Września, ul. Strzykały 4

Główne zadania na stanowisku:

  • planowanie grafików wyjazdów serwisowych,
  • kontakt z klientami w sprawie wizyt serwisowych,
  • nadzór nad zaopatrzeniem Serwisu,
  • analizowanie protokołów serwisowych,
  • rozliczanie kosztów wizyt,
  • ścisła współpraca ze Specjalistami ds. jakości.

Nasze oczekiwania:

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • znakomita organizacja pracy,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • staranność i dokładność w realizacji zadań,
  • biegła obsługa pakietu biurowego, w tym znajomość MS Excel,
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Serwisu / Jakości / Logistyki.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • rozbudowany program wdrożeniowy,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne, komfortowe otoczenie i narzędzia pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie “Specjalista ds. Obsługi Serwisowej”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.