Dołącz do zespołu KRISPOL!

SPECJALISTA DS. MARKETINGU ONLINE

Lokalizacja: Września

Główne zadania na stanowisku:

  • administrowanie stronami www, wprowadzanie bieżących zmian i aktualizacji
  • analiza ruchu w Google Analytics, raportowanie i usprawnianie
  • analiza i kontrola kampanii w Google Ads i na portalach społecznościowych, koordynowanie pracy agencji
  • obsługa programu do automatyzacji i wysyłki mailingów GetResponse
  • udział w nowych projektach i innowacjach z zakresu marketingu online

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość systemu WordPress
  • znajomość Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads
  • mile widziane doświadczenie w obszarze e-commerce, marketing automation, video marketingu
  • miel widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – na umowie o pracę, w rozwijającej się firmie z długoletnią historią
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki, w tym nagrody stażowe, świąteczne, karty sportowe, karty żywnościowe
  • możliwości rozwoju zawodowego – udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, uczestnictwo w innowacyjnych projektach marketingowych, możliwość wprowadzania autorskich pomysłów i realnego wpływu na komunikację marki
  • przyjazne środowisko pracy – łączymy profesjonalizm i pasję z luźną, nieformalną atmosferą
  • komfort pracy – nowoczesne biura i wszelkie niezbędne narzędzia

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie “Specjalista ds. marketingu online”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.