Dołącz do zespołu KRISPOL!

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Września

Zadania

  • dbanie o wizerunek firmy w Internecie,
  • rozwój stron www, w tym audyty i praca nad widocznością w sieci,
  • planowanie, realizacja i ocena efektywności kampanii online,
  • współpraca z agencjami SEO i Google,
  • wsparcie kampanii w mediach społecznościowych,
  • wsparcie w marketingu online sieci dilerskiej.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • pracę w kreatywnej atmosferze biura we Wrześni, w zgranym, ambitnym zespole, w przyjaznych godzinach  08:00-16:00,
  • duży wpływ na strategię digital czołowej marki w branży,
  • intensywny rozwój poprzez udział w ambitnych i innowacyjnych projektach,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i nowości technologicznych,
  • różnego rodzaju bonusy: stażowe, świąteczne, program nagród, karty lunchowe, imprezy firmowe, inne.

Czego oczekujemy:

  • pomysłowości, otwartości na nowe projekty i poczucia humoru :)
  • samodzielności i inicjatywy,
  • znajomości narzędzi Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads,
  • wiedzy na temat SEO i PPC,
  • umiejętności obsługi systemu CMS – WordPress,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z domenami i hostingiem.

Praca na mocnych budżetach, z dużą samodzielnością i w godzinach przyjaznych work-life balance.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, który pozwoli nam lepiej poznać Ciebie i Twój styl pisania, na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie „Specjalista ds. marketingu online”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).