Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja:Września

Główne zadania:

  • organizacja międzynarodowych i krajowych dostaw produktów,
  • obsługa dostaw w systemie ERP,
  • analiza i bieżąca optymalizacja procesów logistycznych,
  • komunikacja i współpraca z klientami, przewoźnikami i firmami kurierskimi,
  • nadzór nad stanem ilościowym i jakościowym floty.

Nasze wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2) – warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • obsługa pakietu biurowego, w szczególności MS Excel,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • program wdrożenia do firmy i na stanowisko,
  • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, zniżki na produkty firmy, inne,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to prześlij nam swoje CV korzystając z formularza. Wpisz koniecznie w tytule wiadomości nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować.

    Benefity