Dołącz do zespołu KRISPOL!

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Lokalizacja: KRISPOL Sp. z o.o., Września, ul. Michała Strzykały 4

Główne zadania:

  • obsługa bieżących zgłoszeń jakościowych i reklamacyjnych,
  • rejestrowanie reklamacji w systemie,
  • analizowanie i rozpatrywanie zgłoszeń,
  • stała komunikacja z partnerami handlowymi poprzez kontakt telefoniczny i mailowy,
  • proponowanie działań prewencyjnych,
  • wsparcie działań związanych z wdrażaniem rozwiązań Lean Manufacturing,
  • ścisła współpraca z obszarami planowania, produkcji, zakupów, logistyki, doradztwa handlowego.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 – wymóg konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze obsługi klienta lub reklamacji,
  • komunikatywność, umiejętność i chęć do pracy opartej na stałym kontakcie i współpracy z innymi,
  • zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność,
  • staranność i dokładność w działaniu,
  • znajomość pakietu Office, mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • nie wymagamy doświadczenia w branży budowlanej – gwarantujemy rozbudowany program szkoleniowy.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku może liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • dodatki do wynagrodzenia, w tym dodatki stażowe, świąteczne, karty lunch pass,
  • możliwości rozwoju na stanowisku, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie “Specjalista ds. jakości z językiem niemieckim”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.