Dołącz do zespołu KRISPOL!

SERWISANT

Lokalizacja: KRISHOME Sp z o.o., wyjazdy na terenie Polski i za granicę

Główne zadania:

  • weryfikacja i analiza przyczyn powstawania awarii/uszkodzeń,
  • prowadzenie napraw u klienta,
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi serwisowej,
  • wsparcie techniczne dla klientów,
  • praca obejmuje wyjazdy na terenie Polski i za granicę.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie w branży budowlanej / stolarki otworowej / elektrycznej,
  • uprawnienia SEP do 1 KV,
  • dyspozycyjność i czynne prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowe atuty: doświadczenie montażowe, uprawnienia do pracy na wysokości.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku może liczyć na:

  • umowę o pracę z konkurencyjnymi warunkami,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • pełne wsparcie merytoryczne: szkolenia techniczne i stanowiskowe,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • nowoczesne narzędzia pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krishome.eu. Prosimy o wpisanie w temacie “Serwisant”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.