REPREZENTANT HANDLOWY NA TERENIE NIEMIEC

Miejsce pracy: teren Niemiec

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie współpracy handlowej z klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • prowadzenie szkoleń dla klientów,
  • współtworzenie wizerunku marki na rynku.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem i atrakcyjnym systemem premiowym,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, karty lunchowe, rabaty na produkty firmy, inne,
  • możliwości rozwoju zawodowego i kształcenia,
  • przyjazne środowisko pracy ze świetną atmosferą,
  • nowoczesne narzędzia pracy.

Czego oczekujemy?

  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2),
  • poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy opartej na wyjazdach służbowych,
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej / technicznej,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@krispol.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie „Reprezentant Handlowy na terenie Niemiec”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).