Dołącz do zespołu KRISPOL!

PRODUCT MANAGER
(rozwiązania z zakresu automatyki do budownictwa)

Zadania na stanowisku:

  • opracowywanie strategii rozwoju rozwiązań z zakresu automatyki do budownictwa,
  • samodzielne realizowanie projektów produktowych (inicjowanie, tworzenie budżetu projektowego, kalkulacje kosztowe),
  • przeprowadzanie analiz rynkowych (sprzedaż, koszty, marża),
  • monitoring rynku,
  • udział w przygotowywaniu i modyfikacji cenników,
  • przygotowanie danych do wsparcia marketingowego,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.

Czego oczekujemy?

  • znajomość rynku rozwiązań automatyki do budownictwa,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 5 lat,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła obsługa pakietu Office, w szczególności Excel,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia SEP (dozór i eksploatacja).

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem dodatków,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość dynamicznego rozwoju poprzez udział w kluczowych projektach w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy.

Miejsce pracy: Września.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie „Product Manager”. Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby niepełnosprawne.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).