Dołącz do zespołu KRISPOL!

MONTER SYSTEMÓW SEGMENTOWYCH (PSS)

Lokalizacja: KRISPOL Sp. z o.o., Września, ul. Michała Strzykały 4

Główne zadania:

  • udział w procesach produkcji bram segmentowych i rolowanych,
  • produkcja drzwi serwisowych,
  • obsługa piły numerycznej i suwnicy (zapewniamy szkolenie),
  • montaż przeszkleń do bram.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • duża chęć rozwoju umiejętności,
  • dokładność i precyzja,
  • doświadczenie nie jest wymagane, gwarantujemy szkolenia.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku może liczyć na:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • praca w środowisku stawiającym na profesjonalizm i stałe doskonalenie procesów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie „Monter systemów segmentowych (PSS)”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.