Dołącz do zespołu KRISPOL!

LAKIERNIK

Lokalizacja: Zakład nr 2, Września, ul. Strzykały 4

Główne zadania:

  • obsługa kabiny bezpyłowej,
  • obsługa mieszalnika do farb.

Wymagania:

  • doświadczenie w malowaniu mokrym,
  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań,
  • dokładność i precyzja w działaniu,
  • umiejętność obsługi komputera – wymagane w związku z obsługą linii.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku może liczyć na:

  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • pakiet socjalny,
  • przejrzyste zasady premiowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie „Lakiernik”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.