Konstruktor

Lokalizacja:Września

Główne zadania:

  • aktywny udział w procesie projektowania i wdrażania nowych produktów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D, modelowanie złożeń 3D,
  • tworzenie prototypów nowych produktów,
  • tworzenie wizualizacji produktowych,
  • przeprowadzanie badań i testów modyfikacji produktowych,
  • nadzór nad opracowywaniem dokumentacji produktowej,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji montażu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechanika i budowa maszyn),
  • znajomość programów SOLIDWORKS, AutoCAD lub ZWCAD,
  • zainteresowanie innowacjami i stałym doskonaleniem wyrobów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • staranność i precyzja,
  • mile widziana wiedza z zakresu stolarki budowlanej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • system bonusów, w tym dodatki stażowe, świąteczne, karty lunchowe, sportowe, rabaty na produkty firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania produktem,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to prześlij nam swoje CV korzystając z formularza. Wpisz koniecznie w tytule wiadomości nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować.

    Benefity