Dołącz do zespołu KRISPOL!

GRAFIK

Lokalizacja: Września

Główne zadania na stanowisku:

  • projektowanie i edytowanie materiałów graficznych, w tym katalogów i kart produktowych, instrukcji, materiałów promocyjnych, grafik do kampanii online
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • obróbka materiałów zdjęciowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w realizacji materiałów graficznych i portfolio wykonanych projektów
  • znajomość programów z pakietu Adobe (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign)
  • zmysł estetyczny, dokładność i dbałość o szczegóły
  • samodzielność i terminowość
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu zdjęć produktowych
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – na umowie o pracę, w rozwijającej się firmie z długoletnią historią
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki, w tym nagrody stażowe, świąteczne, karty sportowe, karty żywnościowe
  • możliwości rozwoju zawodowego – udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, uczestnictwo w innowacyjnych projektach marketingowych, możliwość wprowadzania autorskich pomysłów i realnego wpływu na komunikację marki
  • przyjazne środowisko pracy – łączymy profesjonalizm i pasję z luźną, nieformalną atmosferą
  • komfort pracy – nowoczesne biura i wszelkie niezbędne narzędzia

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV wraz z portfolio z najlepszymi pracami na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie “Grafik”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.