Dołącz do zespołu KRISPOL!

GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

Lokalizacja: KRISHOME Sp. z o.o., Psary Małe, ul. Budowlana 1

Główne zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki, zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych spółki,
  • przygotowywanie i optymalizacja okresowych raportów sprawozdawczych,
  • bieżąca kontrola zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finansowych pod względem rachunkowym i formalnym,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych w firmie,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i inne),
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • raportowanie do GUS, bieżąca współpraca z organami podatkowymi, audytorami, bankami, instytucjami ubezpieczeniowymi,
  • współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych,
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatku u źródła,
  • stałe monitorowanie zmian w przepisach prawnych i właściwe ich stosowanie,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w dużej spółce – mile widziane na stanowisku Głównej/go Księgowej/go,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość i finanse,
  • doskonała znajomość przepisów podatkowych, polskich standardów rachunkowości i wszelkich niezbędnych regulacji prawnych,
  • mile widziane posiadanie uprawnień biegłego rewidenta,
  • znajomość przepisów prawa pracy, praktyczna wiedza w zakresie kadr i płac,
  • biegła obsługa pakietu MS Office, znajomość programów księgowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
  • znakomita organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku może liczyć na:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki do pensji,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach,
  • profesjonalną i przyjazną atmosferę,
  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krishome.eu. Prosimy o wpisanie w temacie „Główna/y Księgowa/y”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.