Dołącz do zespołu KRISPOL!

DORADCA HANDLOWY

Lokalizacja: Zakład nr 2, Września, ul. Strzykały 4

Główne zadania na stanowisku:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • doradztwo handlowe i techniczne dla klientów,
  • kompleksowa obsługa zamówień,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • współpraca z działami planowania, logistyki, windykacji,
  • realizowanie planów sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • staranność i znakomita organizacja pracy,
  • chęć rozwoju w obszarze doradztwa i obsługi klienta,
  • mile widziane doświadczenie w Biurze Obsługi Klienta / Dziale Sprzedaży.

Co oferujemy:

  • rozbudowany program wdrożenia i szkoleń produktowych,
  • od początku umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie i pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne, komfortowe otoczenie i narzędzia pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie “Doradca Handlowy”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.