Doradca Handlowy z językiem angielskim

Lokalizacja:Września

Główne zadania:

Zadania na tym stanowisku obejmują zapewnienie najwyższej jakości obsługi dla Partnerów Handlowych firmy i realizowanie planów sprzedaży.

  • profesjonalne doradztwo sprzedażowe i produktowe,
  • sprawną obsługę bieżących zapytań i zamówień handlowych w systemie,
  • aktywne informowanie o aktualnej ofercie i promocjach,
  • budowanie długotrwałych, dobrych relacji z Partnerami Handlowymi,
  • ścisłą współpracę z obszarami planowania produkcji, logistyki, jakości, windykacji,
  • praca stacjonarna z biura we Wrześni.

Nasze wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny – praca obejmuje kontakt telefoniczny i mailowy z anglojęzycznymi kontrahentami),
  • znajomość innego języka (niemiecki, francuski) będzie mocnym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze obsługi klienta lub sprzedaży,
  • komunikatywność, umiejętność i chęć do pracy opartej na stałym kontakcie i współpracy z innymi zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność,
  • staranność i dokładność w działaniu,
  • znajomość pakietu Office, mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • nie wymagamy doświadczenia w branży budowlanej – gwarantujemy rozbudowany program szkoleniowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole Biura Obsługi Klienta – profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy, bezpłatny parking.

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to prześlij nam swoje CV korzystając z formularza. Koniecznie wybierz z listy stanowisko, na które chcesz aplikować. Mile widziane osoby niepełnosprawne.

    Benefity