Dołącz do zespołu KRISPOL!

DORADCA HANDLOWY – RYNEK NIEMIECKI

Lokalizacja: Zakład nr 2, Września, ul. Strzykały 4

Główne zadania na stanowisku:

  • współpraca handlowa z Klientami z obszaru Niemiec (praca z biura we Wrześni),
  • obsługa zamówień, wystawianie niezbędnych dokumentów,
  • wspieranie Klientów poprzez doradztwo sprzedażowo-techniczne,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • utrzymywanie długotrwałych, dobrych relacji z Klientami.

Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • staranność i dokładność,
  • zmysł techniczny pozwalający na rozumienie technicznych aspektów produktów – gwarantujemy rozbudowany program szkoleniowy,
  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym,
  • bonusy, m.in. stażowe, świąteczne, karty lunchowe, zniżki na produkty firmy,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole Biura Obsługi Klienta,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie “Doradca Handlowy (rynek niemiecki)”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.