Dołącz do zespołu KRISPOL!

AUTOMATYK ds. UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Zakład nr 1 i Zakład nr 2 [wg zadań]

Główne zadania na stanowisku:

  • monitorowanie stanu maszyn i urządzeń, wykonywanie napraw,
  • zarządzanie komputerami będącymi integralną częścią maszyny (monitorowanie, konfiguracja, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie danych itp.),
  • kontrola komunikacji wewnętrznej w maszynach,
  • konfiguracja połączeń sieciowych maszyn,
  • kontrola parametrów sterowników i układów sterowania współpracujących z nimi,
  • raportowanie czynności obsługowych i awarii,
  • wykonywanie przeglądów maszyn – harmonogram przeglądów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 5 lat),
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z systemami operacyjnymi,
  • znajomość budowy i działania przemysłowych układów sterowania maszyn,
  • znajomość obsługi komputerów i instalacji sieciowych,
  • uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • ogólna wiedza na temat budowy maszyn.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem dodatków,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV na adres praca@krispol.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest KRISPOL sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, ul. Budowlana 1, 62-300 Września. Więcej informacji o administratorze danych, celu i okresie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach związanych z przetwarzaniem Państwa danych, znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.